Google news
Вхід | Реєстрація

Цукор «погнався» за доларом і бензином

Цукор «погнався» за доларом і бензином

У вівторок ціни на солодкий продукт різко злетіли вгору.

Доходило до курйозів. Розповідає жінка-покупець: «Підійшла я до продавця. Питаю, почім цукор. Каже, по 440. Пішла шукати чоловіка, який сидів у машині. Знайшла, під’їхали. Пройшло минут п’ять. Достаю гроші, а продавець каже, що цукор уже по 550».

У Кобеляках у середу за мішок цукру на ринку правили 515-520 гривень. Усі продавці говорили, що ціни підняли заводи. Нині вона становить 10 гривень за кілограм. Це так звана «гола» ціна виробника, без доставки і націнки.

У новосанжарському «Маркетопті» продавці за останній місяць уже тричі міняли цінники. Вони розповідають, що досить довго ціна на цукор була незмінною і становила 8 гривень 40 копійок за кілограм. Потім зросла до 8,95. А ось на цьому тижні цукор подорожчав майже на гривню за кілограм і коштує 9,90.


Автор: «ЕХО з регіону»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Фінанси
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль