Медальний передзвін

За тур до закінчення чемпіонату «Темп» із Сухої Маячки забезпечив собі третю сходину турнірної таблиці та, відповідно, бронзові медалі. А новосанжарський «Солод» достроково виграв групу «А».

«Темп» святкує бронзу

Легкою прогулянкою для футболістів «Темпу» гра у цьому турі не була. На початку другого тайму їх опоненти («Чкаловець» із Великого Кобелячка) вигравали з рахунком 2:1 і мали чудові шанси, щоб забити третій. Проте не забили. А у «Темпу» двічі спрацювала гармата Павла Красноплахтича, і його команда вже вийшла уперед: 2:3. А потім у претендентів на бронзові нагороди забивали усі, хто хотів: і Серебрич, і Стрюк, і Карюк. Лише Ігорю Романцю, якого гнали вперед партнери по команді, відзначитися у сітці чужих воріт не вдавалося. Проте й без його гольової участі м’ячів вистачило. 8:2. Перемагає «Темп» і готується до отримання бронзових нагород чемпіонату.

А от «золото» і «срібло» розподілять лише в останньому турі. Цього тижня обидва лідери отримали мінімальні перемоги над своїми суперниками. «Зоря-1» на домашньому майданчику з різницею в один гол перемогла земляків із «Зорі-2»: 6:5. А «Ветеран» перед кількома десятками уболівальників (половина з яких уболівала «за», половина — «проти») таки обіграв непоступливу «Омегу». У першому таймі «ветерани» довго поступалися з рахунком 1:0. Але потім відігралися після філігранного за точністю удару Володимира Жаботинського. А на останніх секундах тайму вийшли вперед після голу Артура Корнійчука: 1:2. У таймі другому той-таки Корнійчук скористався помилкою захисника і збільшив перевагу у рахунку: 1:3. Євген Гусак красивим ударом зі штрафного повернув подобу інтриги: 2:3. Проте на більше «Омеги» не вистачило. Найкращий шанс для голу на останніх секундах мав Павло Черевако, але, замикаючи пас партнера, на сантиметри не влучив у ворота. «Ветеран» мінімально переміг. І тепер у  останньому турі йому потрібно обіграти «Колос», аби стати чемпіоном району. «Зоря-1», нагадаємо, у останньому турі зіграє з «Темпом», який усі турнірні задачі вже вирішив.

Результати решти матчів вищої ліги: «Маяк» — «Колос» — 10:4, «Чиста криниця» — «Авангард» — 8:5.

«Солод» виграє групу «А»

У другій лізі також за тур до закінчення розстановка сил більш-менш зрозуміла. У групі «А» новосанжарський «Солод» досить легко переміг «Маяк-2» з рахунком 11:4 і забезпечив собі перше місце. Тепер команда Віталія Зімовця очікує на суперника, з яким у стиковому матчі розіграє чемпіонство другої ліги. Цим суперником стане або нехворощанський «Ветеран», або галущиногреблянський «Гетьман». Футболісти з Галущиної Греблі наразі мають більше набраних очок — 36, але вони вже зіграли усі свої матчі. У «Ветерана» з Нехворощі наразі 35 пунктів у активі і гра в останньому турі з шедіївським «Лиманом».

У групі «А» за другу сходинку поборються «Аякс» та «Чкалова». Якщо «чкаловці» поточний тур пропускали, то «аяксиди» досить плідно провели матч із козубівським «Дніпром», вигравши з рахунком 5:0. Якщо голкіпер «Аяксу» Павло Маник ще у першому таймі отримав травму і нічим особливим відзначитись не втисг, то Маник-молодший, Вадим, провів найкращу гру в сезоні і відзначився хет-триком.

Результати решти матчів другої ліги. Група «А»: «Полузір’я» — «Сталкер» — 1:5, «Ворскла» — «Омега—2» — 3:0. Група «Б»: «Гетьман» — «Ворскла» — 7:3, «Зоря—3» — «Штурм» — 4:2, «Ветеран» — «Сокіл» — 8:2, «Оріль» — «Лиман» — 11:0.