18 березня 2015 року відбулося засідання четвертої методичної студії зональної школи новаторства «Панорама новаторських ідей педагогічних працівників Новосанжарського району».
Метою його було ознайомлення учасників методичної студії з новаторськими ідеями педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів Новосанжарського району, сприяння інноваційній спрямованості педагогічної діяльності.
Участь у засіданні взяли члени зональної школи новаторства, представники Кобеляцького, Козельщинського та Новосанжарського районів.
Своїми уміннями, надбаннями та досягненнями у інноваційній діяльності ділилися учителі нашого району.
Інноваціями у адміністративній діяльності, а саме: співпраця ЗНЗ з вищими навчальними закладами; упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності; організація фінансування діяльності ЗНЗ шляхом залучення позабюджетних коштів, поділилися директори шкіл: Микола Решетило (Новосанжарський НВК), Тетяна Ганжа (Кунцівська ЗОШ) та Андрій Дігтяр (Руденківська ЗОШ).
Теми виступів педагогів Новосанжарщини були різноманітними та змістовними. Гості нашого району мали змогу познайомитися з такими інноваціями, які використовуються нашими учителями: мультимедійні технології як засіб навчання на уроках історії (Тетяна Білоцерківець, заступник директора, учитель історії Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів); участь учителів іноземних мов у міжнародних програмах і проектах еTwinning як інноваційна форма науково-методичної роботи (Світлана Лях, учитель англійської мови Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів); нейролінгвістичне програмування як засіб підвищення ефективності сприйняття навчального матеріалу (Світлана Коба, учитель української мови та літератури Дубинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів); формування емоційного інтелекту учнів на уроках музичного мистецтва та в позакласній роботі (Олена Мостова, учитель музики Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).
Учителі Новосанжарського НВК продемонстрували присутнім свою майстерність у застосуванні інноваційних форм і методів. Учасники відвідали урок англійської мови у 9 класі учителя Ольги Сіврюк та змогли виготовити власними руками букети з цукерок на майстер-класі, запропонованому учителями трудового навчання Тетяною Байбарою та Світланою Поставною.
На завершення зустрічі колегам з сусідніх районів була запропонована невеличка екскурсійна подорож мальовничими місцями Нових Санжар із заїздом у Зачепилівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів імені Бориса Олійника.