Спортивні новини Кобеляччини

6 червня в Кобеляках на міських пляжах «Золотий», «Попова», «Рибалки» проходили змагання з пляжного волейболу серед міських команд та команд колективів фізкультури сільських громад.
У турнірі взяли участь 23 команди. Їх розділили на три підгрупи. Призові місця зайняли команди: «Ковжежа-2», «МВБ», «Іванівка-1», «Радянське-2», «Сухинівка», «Друзі».

Переможці та призери змагань здобули право грати у чемпіонаті Полтавської області з пляжного волейболу, який проходитиме 13 червня в Кобеляках на пляжах «Рибалки», «Золотий», «Попова». Початок о 10 годині.

Озеряни потрапили в десятку кращих

6 червня в Решетилівці проходила обласна спартакіада на «Краще спортивне село Полтавщини», у якій взяли участь команди з 19 районів Полтавської області. Честь Кобеляцького району захищали спортсмени Озірської сільської ради. Спартакіада включала в себе п’ять видів змагань. Наші спортсмени показали такі результати: міні-футбол — 7 місце, настільний теніс — 13 місце, легкоатлетична естафета — 12 місце, гирьовий спорт — 4 місце, перетягування канату — 6 місце.

У загальному заліку спартакіади озеряни зайняли 10 місце. Переможцями цих змагань стала команда Миргородського району.

Районний футбольний чемпіонат

6 червня в ІV турі чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу зафіксовано такі результати. І ліга: «Дашківка» — «Іванівка» 3:3, «Прапор» (Підгора) — «Кірове» 2:2, «Сокіл» (Білики) — «Стріла» (Сухинівка) 5:1, «Червоні Квіти» — «Дрижина» (Др. Гребля) 2:4, «Локомотив» (Бутенки) — «Урожай» (Мідянівка) 0:1, «Котовське» — «Лан» (Шенгури) 2:0; ІІ ліга: «Колос» — «Добробут» (перенесена), «Маяк» (Орлик) — «Оріль» (Канави) 5:0, «Дніпро» (Світлогірське) — «Красне» вирішуватиме КДК, «Радянське» — «Спартак» (Рибалки) 3:1, «Спарта» (Лутовинівка) — «Водник» (Вільховатка) 4:4.

У наступному V турі будуть зустрічатися такі пари команд. І ліга: «Іванівка» — «Лан» (Шенгури), «Кірове» — «Дашківка», «Стріла» (Сухинівка) — «Прапор» (Підгора), «Дрижина» (Др. Гребля) — «Сокіл» (Білики), «Урожай» (Мідянівка) — «Червоні Квіти», «Локомотив» (Бутенки) — «Котовське»; ІІ ліга: «Добробут» — «Водник», «Оріль» — «Колос», «Красне» — «Маяк», «Спартак» — «Дніпро», «Радянське» — «Спарта».

Міжобласні змагання з футболу

8-9 червня в Царичанці пройшли міжобласні змагання з футболу серед дітей 2006 року народження. Змагались чотири команди: ДЮСШ міста Новомосковськ, «Океан» міста Дніпропетровськ, ДЮСШ міста Кобеляки та команда місцевої ДЮСШ. Змагання проходили за коловою системою, а потім команди, які посіли 1 і 2 місце, визначали між собою переможця. У першій зустрічі наші хлопці обіграли царичанських однолітків з рахунком 2:1. У другій грі поступились Новомосковську (0:3). А у команди з Дніпропетровська виграли (1:0). Команда Кобеляцької ДЮСШ посіла перше місце, а царичанські однолітки — друге. У цій зустрічі наші футболісти поступились 1:2, зайнявши друге місце в турнірі. Кращим воротарем турніру визнано нашого гравця Олександра Паліївця.

Анонс

13 червня (субота) на районному стадіоні «Колос» проходитиме матч VІІ туру чемпіонату Полтавської області з футболу між командами «Колос» (Кобеляки) — «Динамо» (Решетилівка). Початок о 18:30.
17 червня (середа) на районному стадіоні «Колос» проходитиме матч VІ туру чемпіонату Полтавської області з футболу між командами «Колос» (Кобеляки) — ДЮФШ «Молодь» (Полтава). Початок о 18:30.

Автор: «ЕХО»

11 червня 2015, 11:48 | Кобеляки | Спорт і здоров'я