Новорічна ялинка стане у пригоді
«Відрубаними гілками обв’язую молоді дерева, – пояснює чоловік. – Щоб кору не об’їдали зайці у сніжну зиму. Можна поставити цілу ялинку поруч з яблунею, прив’язавши вгорі та внизу. Ще гілками прикриваю грядки з посівами гороху, бобів та ярого часнику. Птахи люблять поїдати свіжу зелень, якщо не накрити, то склюють сходи».
А ще, як говорять городники, ялинове гілля служить надійним захистом від листогризучих блішок на посівах редиски та ріпи. Для цього хвою перемелюють у звичайній кавомолці й таким борошном посипають молоді листки рослин.
Ще готують поживну суміш для вирощування розсади томату. Для цього беруть піввідра дрібно нарізаних хвойних гілочок, додають туди стільки ж родючої землі та перемішують. У квітні, коли треба висівати насіння на розсаду, у відрі утвориться пухка чорна суміш. На такій поживній суміші розсада виростає темно-зеленого кольору, з добре розвиненою кореневою системою.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном