Вхід | Реєстрація

Если бы мой покойный дед увидел цену на бензин...

Если бы мой покойный дед увидел цену на бензин...

Я вырос в семье водителей. Оба моих деда были шоферами. Отец всю мою сознательную жизнь крутил баранку. Естественно, что стать водителем было моей детской мечтой. Мне казалось, что когда я получу права, то буду целыми днями ездить из одного города в другой, знакомясь с местными жителями и достопримечательностями. Это желание усилилось вдвойне, когда отец подарил мне велосипед с мотором. Я сутками тарахтел на нем по улицам нашего городка. А что, в папином гараже постоянно был такой запас горюче-смазочных материалов, что их хватило бы для запуска ракеты в открытый космос. Поэтому мне не приходилось беспокоиться о том, чем заправить мое транспортное средство. Бак в мотовелосипеде всегда был заполнен под горлышко. Вот это были времена. Я думал, что, работая водителем, тоже обеспечу себя горючим на всю оставшуюся жизнь. Да что там себя, еще и внукам моим этот бензин достанется.

Однажды мы семьей поехали погостить к родственникам. В этом населенном пункте стояли нефтяные вышки. И местные ребята заправляли свои мопеды и мотоциклы газолином. Я тогда так удивлялся: зачем заливать эту смесь, если есть бензин. Тем более, что топливом за небольшое вознаграждения мог поделится почти каждый водитель.

Но прошло не так много времени я мне тоже пришлось покупать бензин. А началось все с того, что ремонтно-строительная фирма, в которой работал мой отец, объявила себя банкротом. Он перешел работать в другую организацию водителем "Камаза". А, как известно, этот грузовик ездит на дизельном топливе. На тот момент у меня уже был мотоцикл. Владельцы бензозаправочных станций оценивали топливо в пятьдесят копеек за один литр. Такая стоимость горючего меня вполне устраивала. Я уже и о карьере водителя думать перестал.

А в этом году наступил момент истины. Проснувшись утром, я услышал в новостях, что бензин марки А-95 оценивают в тридцать гривен. По дороге на работу я заехал в магазин, где большими буквами было написано: «ГБО газ». И договорившись с продавцом о цене за установку, загнал машину на станцию технического обслуживания, которая функционировала совместно с торговой точкой.

Почти полгода езжу на пропане. Хотя цена на газ и зависит от стоимости литра бензина или дизельного топлива, но выходит значительно дешевле. А если бы мой покойный дед, который сливал на обочину бензин, чтобы ему засчитали ходку, увидел сегодняшние цены на топливо, то, боюсь, что он умер бы снова.


Автор: Евгений Олександров
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
10 вересня 2015, 10:18 | Полтавщина | Суспільство


1. Гай Фокс / 11 вересня 2015, 18:49
1.Юра
«а ремонт двигуна? »
Близько третини Європи вже давно, а разом з нею тепер і пів-України їздить на газовому паливі. Мабуть дурні, бо ремонтують свої двигуни щороку :). При експлуатаціїї на пропані головне -- не зволікати з періодичним регулюванням зазорів у клапанах головки двигуна, і буде вам щастя. У двигунах з гідрокомпенсаторами -- так і цієї проблеми немає. Ще один нюанс. Установки четвертого покоління краще запрограмувати на відсікання подачі газу з поновленням спалювання бензину на 4,5 -- 5 тис. оборотів колінвала. Якщо кому цікаво -- можу окремо написати навіщо. Хоча в такому режимі автомобіль використовується близько 1% від часу його загальної роботи. А страх щодо газу наганяють ось такі юри, у яких або не стало роботи по ремонту двигунів і їх інжекторів, пов"язаному з використанням неякісного бензину, або власники бензозаправок, бо газом тепер заправляють більше, ніж бензином.
2. Юра / 11 вересня 2015, 23:57
Гай Фокс! "ось такі юри" перебрали не один двигун! А клапана, чи шляпурці стають "Розочками" навіть і установках четвертого покоління!
3. Гай Фокс / 12 вересня 2015, 09:10
3.Юра
«А клапана, чи шляпурці стають "Розочками" навіть і установках четвертого покоління!»
Тоді, коли ігнорити процес регулювання зазорів. А на бензині зажатий клапан хіба не горить? Крім того, на якому пальному швидше зношується моторне масло? Наслідок -- нагар, залипання кілець, ремонт поршневої групи, закупорка маслотоків з наступними наслідками. А це дійсно -- надійне надходження у твій карман. Що значно вагоміше, ніж просто відрегулювати зазори в клапанах.
4. турист / 12 вересня 2015, 14:17
1.Юра
« а ремонт двигуна? »

Не знаю за іномарки, а на "жигулях" за 7 місяців завдяки газу я зекономив майже 30 000 грн.Так що зможу дозволити не те що ремонт,а й покупку двигуна.Ось такий розрахунок.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації