Вхід | Реєстрація

«На харчування використано 343 тисячі гривень»

Цього тижня на апаратній нараді розглядали підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2015 року.

Це питання перед присутніми розкрили головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Оксана Червона і начальник відділу освіти Наталія Коваль. Першою прозвітувалась Оксана Михайлівна.

— Відпочинок та оздоровлення дітей проводились відповідно до Програми, яка затверджена рішенням сесії районної ради від 9 червня цього року, — говорить доповідач. — Із 3873 дітей віком від 7 до 17 років, котрі проживають у районі, оздоровленням забезпечено 250, а відпочинком — 1400.

— На проведення оздоровчої кампанії витрачено 146 тисяч 881 гривню, — продовжує Оксана Михайлівна. — Сюди залучені кошти з місцевого бюджету, профспілок, організацій і підприємств. Бутенківська та Канавська сільські ради також виділили на оздоровлення своїх дітей, відповідно, 12 503 гривні та 9 378. Із обласного бюджету профінансовано 47 путівок. Із них 23 — у межах області.

На завершення свого виступу спеціаліст зазначила, що у 2015‑му зменшилась кількість дітей, які забезпечені оздоровчими послугами. У зв’язку зі змінами в законодавстві, відмінено пільги дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, не забезпечена державна програма щодо оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу та не передбачено соціальні послуги для дітей працівників бюджетних установ.

Розповідь Оксани Червоної продовжила Наталія Коваль.

— З метою забезпечення організованого відпочинку та зайнятості дітей і підлітків влітку відділ освіти здійснив ряд організаційних заходів, — зазначила Наталія Мефодіївна. — По-перше, було складено перспективну мережу оздоровчих закладів району. По-друге, поновлено списки учнів пільгових категорій для повного охоплення їх відпочинком та оздоровленням. По-третє, питання щодо роботи пришкільних таборів із денним перебуванням розглянуто на нарадах керівників навчальних закладів. Також проведено нараду з начальниками таборів і кухарями. Крім того, до 25 травня робоча група спільно з працівниками санепідслужби провели перевірку готовності таборів при загальноосвітніх навчальних закладах. Складено акти їх приймання.

Зі слів Наталії Коваль, цього року в районі працювали 43 табори з денним перебуванням, у яких оздоровлено 1400 учнів (36 відсотків від загальної кількості). Із них: 31 при загальноосвітніх школах, 3 при позашкільних закладах та 9 таборів праці і відпочинку. Відпочинком було охоплено 56 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 350 із багатодітних і 130 із малозабезпечених сімей, 65 дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС. Оздоровчий період розпочався 2 червня і тривав 14 днів. Також на базі НВК №1 і ЗОШ №2 було організовано роботу літніх мовних таборів, де діти відвідували заняття з іноземної мови.

Медико-санітарне обслуговування таборів здійснювалось медпрацівниками навчальних закладів та лікувальних установ. Харчоблоки загальноосвітніх шкіл обладнано у відповідності до санітарних вимог. Усі заклади розробили та погодили з начальником санепідслужби десятиденні меню.

— Вартість харчування у таборах з денним перебуванням (1 дітодень) становила 17,5 гривні, — говорить начальник відділу освіти. — Із них: 7,5 — бюджетні кошти, 10 — спонсорські і батьківська доплата. Усього на харчування використано 343 тисячі гривень: бюджетні — 150, батьківська доплата — 93 та спонсорські — 100. Значну спонсорську допомогу надали агрофірми «Добробут», «Аршиця» та підприємство «Сільські традиції».


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації