Вхід | Реєстрація

У райцентрі викрили самогонщика

У райцентрі викрили самогонщика

Міліціонери вийшли на «точку» по виготовленню самогону після коментаря в «ЕХО».

Днями в Кобеляках співробітники міліції склали протокол про адміністративне правопорушення по факту виготовлення самогону. В принципі даний випадок є досить банальним. Самогоноваріння — це не кримінальний злочин, а в місті та районі відбуваються і більш резонансні події. Але є один цікавий нюанс. Адже фактором, який спонукав правоохоронців до дії, стала стаття в «ЕХО». Точніше, навіть не сама публікація, а коментар до неї.

8 жовтня в газеті та на редакційному сайті була розміщена стаття під назвою «Володимир Федан: Над розкриттям звірячого вбивства працює весь особовий склад райвідділу». В ній йшла мова про хід розслідування тяжкого злочину скоєного в Кобеляках 22 вересня цього року. В одному із коментарів відвідувач сайту під ніком «Гість» висловив докір на адресу міліціонерів. За його словами у Кобеляках по вулиці Ветеринарній постійно діє «точка» по продажу самогону.

Коментар прочитали і співробітники міліції. Після цього інспектор по роботі із населенням Світлана Іваніченко написала рапорт на ім’я начальника райвідділу. Володимир Федан віддав розпорядження провести перевірку. Дільничний інспектор в одному із приватних домоволодінь на вказаній вулиці виявив самогон і кілька ємностей із закваскою для його виготовлення. Був складений протокол про адміністративне правопорушення. Житель райцентру, котрий виготовляв самогон, притягнутий до відповідальності.

Володимир Федан так прокоментував цей випадок: «Хтось може сказати: «Чи й не подія — самогонника знайшли, краще б наркоторгівців ловили». «Переловимо», можете не сумніватися. Та правоохоронці зробили б це набагато швидше аби до нас надходила інформація від людей. Напишіть хоча в у коментарях на сайті «ЕХО» чи в соцмережі. Ми відслідковуємо будь-які повідомлення. Випадок із самогонником є цьому підтвердженням»


Автор: Ігор Філоненко


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
22 жовтня 2015, 08:47 | Кобеляки | Кримінал


1. турист / 22 жовтня 2015, 09:20
"С паршивой овцы хоть шерсти клок".
2. Степан / 22 жовтня 2015, 09:52
Може й мій коментар хтось прочитає.мені треба яблуню трохи обпиляти і з вигрібної ями хоч відер десять винести.бо дуже ляпає
3. карась / 22 жовтня 2015, 12:00
хтось сдав конкурента
4. орк / 22 жовтня 2015, 15:05
А за що жити тільки так
5. коля педченко / 22 жовтня 2015, 16:00
Треба пить казьоночку.
6. гість / 22 жовтня 2015, 19:06
ТА ПИЙТЕ І ВАРІТЬ СКІЛЬКИ ВАМ ЗАМАНЕТЬСЯ--АЛЕ СУТЬ ДАНОГО ЗВЕРНЕННЯ ПОЛЯГАВ У ТІМ-ЩО ТІЄЮ САМОГОНКОЮ СПИВАЮТЬСЯ НАШІ ЧОЛОВІКИ І БАТЬКИ-А КАРАСЬ КОМЕНТУЄ ЗДАЛИ КОНКУРЕНТИ--ТА ЗОВСІМ НІ....ТАМ СПИВАЛИСЬ НАШІ РІДНІ-- А ЦЕ ВЖЕ ЗОВСІМ ІНШЕ....
3.карась
«хтось сдав конкурента»

7. опариш / 23 жовтня 2015, 08:29
ха-ха-ха
8. светка / 23 жовтня 2015, 08:52
І точка вже сьогодні зранку працює.
9. гість / 23 жовтня 2015, 19:03
да 4500 и все добре штраф заплатив
10. гість / 23 жовтня 2015, 19:03
4500 штрафу і дальше праця йде
11. шофер / 24 жовтня 2015, 22:47
як можна пити оту отраву "із газової плити"... я х..єю, на прлавках у магазині можна вибрати кращу
12. Андрейко / 24 жовтня 2015, 22:56

Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.2, 2.3 Правил користування сайтом
13. Андрейко / 24 жовтня 2015, 23:07

Коментар видалено за порушення пункту 2.1, 2.2, 2.5 Правил користування сайтом
14. Микола / 28 жовтня 2015, 19:39
Хоч одна людина конкретною справою займалася, а не політикою, і ту пов’язали!
15. Дістало / 29 жовтня 2015, 14:39
А в Нових Санжарах тихо тихо! тільки бідони тихенько шиплят,та самогоночка в банку дзюрчит,я її не пью тай то знаю пару точок,одна біля ринку навпроти санстанції,друга по петровського,та хай продають,але в них-же стоять діжурні стаканчики які немиються ніколи,і хто з них пье після кого невідомо,потім це тягнеться додому до дітей, або внуків і тд!!!!
16. Чудо Юдо / 29 жовтня 2015, 14:59
16.Дістало
«А в Нових Санжарах тихо тихо! тільки бідони тихенько шиплят,та самогоночка в банку дзюрчит,я її не пью тай то знаю пару точок»

Так все дуже просто: йдемо у райвідділ, пишемо заяву, указуємо де ті точки, підписуємося - менти бомблять самогонщика.
Почала точка працювати заново? Проробляємо попередню процедуру знову. І так поки самогонщик не почне віддавати на штрафи більше грошей аніж заробляє і виробництво його стане не рентабельним.
Не відреагують мілціонери? Недалеко прокуратура - звертаєтеся до них.
Самогонщики це не наркоділки, за них дуже міліціянти не триматимуться.
Боротися можна. Можна навіть успішно. Тільки ж немає дурних, правда?
17. Дістало / 29 жовтня 2015, 17:18
А в міліції що очей та вух нема???чи вони на марсі живуть??