Вхід | Реєстрація

З’їхав у кювет КАМАЗом і пішов святкувати

З’їхав у кювет КАМАЗом і пішов святкувати

38-річний мешканець Запорізької області залишив у кюветі КАМАЗ з причепом та понад 10-ма тоннами кукурудзи і пішов у невідомому напрямку.

При проведенні оперативно–розшукових заходів працівники поліції розшукали зниклого у його старого приятеля.

Зі слів розшуканого стало відомо, що рухаючись на вантажному автомобілі, під час розвороту, чоловік з’їхав у кювет. Після чого попрямував пішки у напрямку Лохвиці.

Дорогою зустрівся зі своїм товаришем та залишився у нього гостювати.

На зв’язок чоловік ні з рідними, ні з роботодавцем не виходив, так як три дні святкував зустріч з товаришем, та знаходився на підпитку.

Після розшуку зниклого оперативники поліції передали автомобіль під розписку власникові фірми із сусідньої області.


Автор: За матеріалами Лохвицького ВП ГУ НП України в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Лохвиця | Надзвичайне
1. Сивий як лунь / 18 листопада 2015, 14:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.3, 2.5 Правил користування сайтом
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації