Футзальні перегони

5 грудня у спортзалі Царичанської ДЮСШ проходили ігри VI туру першості району з футзалу.

Найцікавішим поєдинком туру була зустріч між командами «Мир» (Царичанка) і «Сталь­1» (Китайгород).

Початок матчу був за «мирянами». Перший гол у цьому двобої забиває Юрій Липка. До кінця першого тайму перевага була на царичанській стороні. Перший тайм закінчується з рахунком 5:3 на користь «Миру» (Царичанка).

Другий тайм проходив спочатку рівноцінно. Китайгородці вирівняли гру (5:5, 6:6, 7:7), а далі, після трьох поспіль забитих Вадимом Кисличним м’ячів, переломили її хід на свою користь. Поєдинок закінчується перемогою китайгородців з рахунком 14:9.

Інші матчі VI туру закінчились з такими результатами:

«Оріон­1» (Могилів) — «Динамо­2» (Ляшківка) — 19:10;

«Оріон­2» (Могилів) — «Ветеран» (Царичанка) — 14:8;

ДЮСШ — «Сталь­2» (Китайгород) — 2:28;

«Україна» (Бабайківка) — «Динамо­1» (Царичанка) — 8:31;

6 грудня відбулися поєдинки VII туру. Центральною грою VII туру була зустріч між командами «Мир» (Царичанка) і «Динамо­1» (Царичанка).

Перші 10 хвилин проходили у рівній боротьбі і без забитих м’ячів. Рахунок у цьому двобої відкриває Євген Коба («Мир»). Через декілька хвилин динамівці зрівнюють рахунок (1:1), а потім і ведуть у рахунку (2:1), але далі до кінця І тайму ініціативою володіють «миряни» і виграють І тайм з рахунком 7:4.

Другий тайм розпочинається активною грою «мирян» і перші 10 хвилин другого тайму глядачі побачили чотири сухих забитих м’ячі у ворота «динамівців» (11:4). До кінця гри «миряни» домінують на майданчику і завершують поєдинок перемогою з рахунком 16:9.