Наслідки холоду дають про себе знати
Морози починають відступати, але в опіковому відділенні Кохнівської лікарні припускають, що кількість пацієнтів зростатиме, бо традиційно до медичних установ звертаються через кілька діб після різкого похолодання, коли без втручання лікарів не впоратися з наслідками обмороження. Наразі у ЦРЛ перебувають 7 постраждалих, усі – дорослі.
Загалом на Полтавщині упродовж тижня, з 18 по 25 січня, госпіталізовано 77 осіб. В Україні за кількістю постраждалих із обмороженнями лідирує Донецька область, де зафіксовано понад 350 звернень та 100 смертельних випадків. У жодному іншому регіоні морози не мають таких трагічних наслідків. На жаль, летальні випадки фіксують всюди, окрім Києва, Севастополя та Одеської області. У Кременчуці теж зафіксовано смертельний випадок: 25 січня на вул. Першотравневій виявлено труп чоловіка, на вигляд – без постійного місця проживання. За попередніми даними причиною смерті є переохолодження.
— Обмороження може виникати не лише у морози, але й за температури +6-8° С, особливо при підвищеній вологості повітря і сильному вітрі. Понад 90% всіх обморожень припадає на пальці ніг і рук, ніс, вуха та щоки, – зазначає медик Автозаводської лікарні Марина Хамула.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина |
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном