Вхід | Реєстрація

Магазину «Море пива» у центрі не буде

Магазину «Море пива» у центрі не буде

На третій черговій сесії селищної ради народні обранці розглянули 6 питань. Сесія відбулася 16 грудня, із 26 депутатів у ній взяли участь 17 чоловік.

Присутні одразу ж приступили до слухання першого питання, яке стосувалося перейменування вулиць і провулків. До проведення сесії депутати селищної ради у себе в округах провели громадські слухання. Тож мали вже конкретні результати. Член постійної комісії із питань соціально-культурного розвитку Наталія Ключенкова повідомила про засідання комісії та оголосила пропоновані назви вулиць і провулків. Є пропозиції перейменувати вулицю Будьонного на Селянську; Леніна — на Затишну; Ленінградську — на Зоряну; Комсомольську (в тому числі і провулок) — на Центральну; Петровську — на Межову; квартал 50 років Жовтня — на квартал Слави; вулицю Кірова (із 1 по 41 номер) і провулок — на Подолянську; Ворошилова (Лисківка) — на Центральну; Будьонного (Драгівка) — на Заорільську; Радянську (Дубове) — Миру. За такі зміни депутати проголосували. Єдине, в чому розійшлися думки, то це за вулицю Кірова від Будинку культури і далі. Пропонувалися назви Царичанська, Полтавська, Покровська. І поки що депутати за ці назви не проголосували. Вулиця Календюка (район Глинище), яка підлягала перейменуванню, залишилася із своєю назвою.

Друге важливе питання, яке слухали депутати, — про уточнення та перерозподіл бюджетних коштів 2015 року. Заступник селищного голови з економічних питань Тетяна Сірик попрохала дозволу депутатів внести зміни до програми соціального захисту населення, а саме: виділити кошти на матеріальну допомогу людям, які попали у скрутне становище у сумі 13 тисяч гривень (всього 6 чоловік). Також депутати проголосували за зміни до харчування (30000), уточнення залишків спеціального фонду (67031, 27 тис. грн..); реконструкція мереж освітлення по вулиці Піонерській та Олійника селища Царичанки (131777,74). Внесли зміни до програми підтримки дошкільної освіти: капітальний ремонт ДНЗ № 4 «Берізка» (ремонт системи опалення, водопостачання та водовідведення, частковий ремонт приміщень та благоустрій плескального басейну) — 450 тисяч; придбання електротоварів (освітлення) вулицям Гоголя та Кірова — 7800,00 грн. Також проголосували за субвенцію на поточний ремонт вікон БДЮТу (5 тисяч гривень).

Останні питання стосувалися затвердження звіту щодо діяльності Царичанської селищної ради у сфері державної регуляторної політики та розгляду заяв громадян. Одну із заяв депутати одноголосно відхилили. Це прохання одного із місцевих підприємців дозволити встановити у центрі біля «Укртелекому» магазин «Море пива».


Автор: Олена МАРЕНИЧ, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
25 грудня 2015, 17:22 | Нові Cанжари | Суспільство


1. Ирина / 29 грудня 2015, 21:37
Мiзерний у нас бюджет, за 5000 гривень лише два маленькi вiкна, це така в нас субвенцiя, с такими успiхами ще довго будемо вiкна мiняти. Мабуть ще i дiтям нашим залишиться спадщина чи може це на фарбу розщедрились.
2. Вадим / 29 грудня 2015, 21:57
Шкода, що у нас не буде кращого пива ніж у наших магазинах порошок в пляшках, інакше це не назвеш...(
3. Станислав / 30 грудня 2015, 00:16
Вадим, будемо їздить у сусідні села)
4. Ольга1 / 31 грудня 2015, 19:26
За останнi роки жодного гарного магазину не вiдкрилося. А на околицях нiхто не хоче робити собi в убиток. Ось i доводиться майже всi вихiднi їхати в мiсто, де все є і якісніше чим у нас. Не згiдна з такою постановою нашої влади.(
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації