Спортивні новини Приорілля

9 січня у спортивному залі Царичанської ДЮСШ проходили ігри першості району з футзалу.

У першій і другій групах відбулися по дві зустрічі. Центральною грою цього туру була зустріч між командами: «Мир» (Царичанка) — «Сталь­1» (Китайгород). Перший тайм розпочався досить жваво. Уже на перших хвилинах «Сталь­1» відкрила рахунок у цій зустрічі. Відзначився Сергій Палюх. Наступні п’ять хвилин були за «мирянами», на 6­ій хвилині матчу рахунок уже був 5:1 на користь «мирян». До кінця першого тайму ініціативою на майданчику володіли гравці команди «Мир». Перший тайм закінчився з рахунком 11:5 на користь «мирян».

У другому таймі малюнок гри міняється. Ініціативою заволоділа команда «Сталь­1». У середині другого тайму рахунок уже був 10:11. До кінця тайму точилася запекла рівноцінна боротьба, команди почергово обмінювалися забитими голами. У підсумку матч закінчився мирно: 14:14.

У другому поєдинку першої групи «Динамо­1» (Царичанка) здобуло впевнену перемогу над «Оріон­2» (Могилів) з рахунком 14:4.

У другій групі були зафіксовані такі результати:

«Сталь­2» (Китайгород) — «Ветеран» (Царичанка) — 11:7, «Україна» (Бабайківка) — «Динамо­2» (Ляшківка) — 5:24