Футзальні перегони

У суботу пройшли календарні ігри футзальної першості у двох групах. Перший поєдинок між командами «Сталь­2» (Китайгород) і ДЮСШ (Царичанка) закінчився впевненою перемогою китайгородців (25:8).

У другій зустрічі «Сталь­1» (Китайгород) здобула перемогу над командою «Оріон­2» (Могилів) з рахунком 19:14.

У третьому поєдинку царичанська команда «Ветеран» переграла бабайківську «Україну» з рахунком 28:20.

Четвертий поєдинок провели «Оріон­1» (Могилів) і «Динамо­1» (Царичанка). У першому колі поєдинок між цими командами завершився внічию. «Динамо­1» — єдина команда, якій удалося забрати у лідера два очки. Поєдинок розпочався активними атаками «динамівців», які і відкрили рахунок у цій зустрічі. На 2­ій хвилині поєдинку «динамівці» ведуть у рахунку 2:0. Відзначився двічі поспіль Євген Васько.

Могиляни досить впевнено вирівняли гру і повели в рахунку. До кінця першого тайму ініціативою володіли «оріонівці». Перший тайм закінчився з рахунком 10:9 на користь «Оріона­1».

У другому таймі обидві команди демонстрували майстерну та видовищну гру, але досвідчені «оріонівці» виглядали краще і володіли ініціативою на майданчику. Поєдинок закінчився з рахунком 19:14 на користь команди «Оріон­1».