Більше тижня на всіх телеканалах, радіо та газетах звучить головна новина: жителі України масово хворіють на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання. У багатьох містах оголошений карантин.
Керівників установ та організацій попереджують, щоб ті слідкували, аби їх підлеглі, у разі хвороби, не виходили на роботу й не заражали колег. Також слід користуватися марлевими пов’язками, які необхідно змінювати кожні три години. Батькам же нагадують, що карантин у школах зобов’язує їх тримати дітей удома, щоб уберегти від інфекції.
Головний лікар держсанепідемслужби повідомила, що до минулої неділі в районі був зафіксований передпороговий показник 63 хворих на 1000 населення:
— Починаючи з 24 січня, цей показник сягнув позначки 72,6. У зв’язку з цим навчання в школах призупинено до 31 січня. По всій Полтавській області лише в чотирьох районах не зафіксовано епідемії грипу.
Керуючий центральною районною лікарнею нагадав перші симптоми при захворюванні на грип: висока температура, загальне погіршення стану, запаморочення, біль у суглобах та слабкість. Також він розповів, що майже всі палати в інфекційному відділенні лікарні заповнені хворими. І при необхідності відкриватимуться додаткові ліжка.
Щоб дізнатися, чи можна за рахунок вакцинації уберегти себе від хвороби, ми звернулися до заступника головного лікаря комунального закладу «Центр ПМСД». Вона пояснила:
— Найкраще щеплення робити у жовтні-листопаді. Тоді ваш організм устигне виробити антитіла для боротьби з інфекцією. Гарантії, що ви не захворієте, вакцинувавши себе зараз, немає. Навпаки, імунітет після отримання ліків може ослабитись. І йому буде важче боротися з вірусом. Вакцину можна придбати в аптеках, а ми введемо її.
Якщо вакцинуватися пізно, то яким чином можна захистити себе і дітей від зараження вірусами? Тим паче, що дітей неможливо втримати вдома. Для відповіді на це питання є ще одне джерело — Інтернет. У всесвітній мережі користувачі діляться своїми способами лікування та розповідають про ліки, які є найбільш ефективними при хворобі та профілактиці. Найбільше позитивних відгуків про препарат Іммунофлазід. Значна кількість людей, які переконались у його лікувальних властивостях, навіть адресу сайту пишуть http://www.immunoflazid.com.ua/ru/top/about-drug/mechanism-of-action/, щоб інші могли більш детально познайомитись із препаратом.
У відгуках зазначається, що Іммунофлазід підходить для дітей та дорослих, перешкоджає проникненню вірусу в організм та його розмноженню в клітинах, підвищує імунітет та нейтралізує хворобу.
Тобто, коли вакцинуватися запізно, варто спробувати Іммунофлазід. І бути впевненим, що на грип та ГРВІ не захворієте ні ви, ні ваша дитина. Тим більше, що вільних ліжок у лікарні вже не залишилось.