Вхід | Реєстрація

Полтавщина першою в Україні виділяє гроші для перевезення пільговиків

Полтавщина першою в Україні виділяє гроші для перевезення пільговиків

Програму адресної допомоги на відшкодування пільгового перевезення ухвалили під час третьої сесії Полтавської обласної ради, яка відбулася 29 січня 2016 року. Її ініціаторами стали голова облдержадміністрації Анатолій Головко і голова обласної ради Олександр Біленький.  Порядок відшкодування коштів обговорили з депутатами, бійцями АТО, ветеранами та представниками громадських організацій.

— Пільгове перевезення є надзвичайно гострим питання по всій країні. Законом передбачено, що фінансуватися воно має з державного бюджету. Але цьогоріч грошей на таке перевезення там не передбачено.  Тому Полтавщина першою в Україні впроваджує адресну допомогу найвразливішим пільговим категоріям – зокрема учасникам АТО, інвалідам бойових дій, сім’ям загиблих. Аналогічні програми буде прийнято в усіх районах Полтавщини,   – розповів журналістам голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький після завершення сесії.

За словами Людмили Корнієнко, директора Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА в  області на пільгове перевезення мають право 117 тисяч мешканців. За розробленою програмою для одного пільговика передбачено 50 поїздок на рік. Пояснює, як працюватиме механізм відшкодування коштів на практиці:

— У касах пільговику продаватимуть іменний квиток з номером посвідчення. Після поїздки йому потрібно звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання і пред’явити квиток та номер посвідчення. А далі – йому повернуть кошти, які він витратив на поїздку на банківську картку чи через відділення зв’язку, - каже Людмила Корнієнко.

Так як програма нова і лише починає діяти, то механізм відшкодування коштів буде вдосконалюватися.

 Голова Полтавської облдержадміністрації  Валерій Головко вважає ухвалення програми – кроком відповідальним і дуже потрібним в теперішній час.        

— Аби уникнути соціальної напруги, ми першими в Україні пішли на такий крок і пропонуємо запровадити адресну допомогу не лише для учасників АТО, а й решти пільгових категорій, для яких це право передбачено законодавчо, — додав Валерій Головко. — Йдеться про пасажирські перевезення на міжміських та міжобласних маршрутах на відстань понад 50 кілометрів. Обрали варіант саме адресної допомоги, бо якщо йти шляхом відшкодування пільг перевізникам, то процедура затягується у часі. Адресна допомога зручна як для перевізника, оскільки він відразу отримує кошти за проїзд, так і для пільговика, бо він сам корегує кількість поїздок і має право на будь яке місце в автобусі.


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Фінанси
1. Степан / 3 лютого 2016, 14:43
Контуженим на Майдані при революції білєтіки давати будуть і які документи нужно мати при собі .пенсійне і справку чи ше шось
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації