Вхід | Реєстрація

Геннадія Супруна перевірили на корупцію

Геннадія Супруна перевірили на корупцію

Про це повідомляють на позачерговій сесії Новосанжарської районної ради 12‑го лютого. При цьому про перевірку Супруна повідомляє… сам Супрун.

30 депутатів, котрі цього разу відвідали сесійне засідання, традиційно надовго не затрималися. Більшість питань розглядають за скороченою процедурою.

— На комісії ж слухали! — традиційно нагадує Микола Харченко ось уже третю депутатську каденцію.

Людмила Горобець, начальник фінансового управління РДА, звітує про виконання районного бюджету за 2015‑й рік. Депутати голосують за звіт без обговорення.

Голова РДА Сергій Бульбаха повідомляє, що роботи на деяких об’єктах, фінансування на які торік виділяли із цільового фонду бюджету, будуть закінчені цього року. Мова йде про ремонт районного музею, ремонт доріг на території Малокобелячківської сільської ради та придбання твердопаливного котла для Шедіївського ДНЗ.

Також депутати приймають ряд районних програм, зокрема, програму «Молодь Новосанжарщини», на яку на три роки виділяють 314 тисяч гривень.

Після цього переходять до кадрового питання: призначення нового директора «Інформаційного центру «Новосанжарщина». Депутатам повідомляють, що 25‑го січня апеляційний суд скасував попереднє рішення районного і відмовив колишньому директору Олександру Зінченку у поновленні на роботі та виплаті заробітної платні за період вимушеного прогулу. Тепер рада може призначити у комунальне підприємство нового керівника.

Голова постійної комісії з питань бюджету Віктор Сидоренко виходить на трибуну і зачитує рішення спільного засідання комісій з питань бюджету та регламенту. На посаду пропонують призначити нинішнього виконуючого обов’язки директора Петра Жаботинського, який має 46 років журналістського стажу (43 з них — у новосанжарській районній газеті). Термін контракту — 1 рік.

Пропозиція не викликає у депутатів ні заперечень, ні обговорень. І вони переходять до голосування. 23 депутати голосують «за», 3 — утримуються, 1 — «проти», ще 3 обранці не голосують. Геннадій Супрун вітає Петра Жаботинського із призначенням директором інформаційного центру.

Наприкінці сесії, вже у «Різному», слово бере Геннадій Супрун. І повідомляє, що стосовно посадових осіб органів місцевого самоврядування, які належать до 3‑ї категорії, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», після призначення має бути проведена спеціальна перевірка. Така перевірка була проведена щодо самого Геннадія Супруна. І він ознайомив колег з її результатами.

— Інформації, що перешкоджає Супруну Геннадію Івановичу перебувати на посаді, яка передбачає займання відповідального або особливо відповідального становища з підвищеним корупційним ризиком, — не виявлено, — зачитує з документу голова ради.

Сесія завершується. Депутати співають гімн. І, напевно, думають: «Отак-от, в усій Україні корупція є, а у нас немає!»


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
21 лютого 2016, 15:56 | Нові Cанжари | Політика


1. Трампампам / 21 лютого 2016, 17:57
А яка можебути у Супруна корупція. Він все одно ні фіга не робить.
2. Нина / 21 лютого 2016, 18:18
А какой возраст этого Жаботинского, если у него только стаж 46 лет?
3. гість / 21 лютого 2016, 18:30
Він уже на пенсії
4. Незнайко / 21 лютого 2016, 18:30
А ніхто не знає возраста Жабіка. Знають тільки шо появився після того як динозаври вимерли.
Оце конєшно він "Світлицю підніме! Нова свіжа кров! Рехворматор, як Бульбік із Супріком.
5. гість / 21 лютого 2016, 18:47
Це точно що він підніме газету скоріше її мабуть закриють
6. Нина / 21 лютого 2016, 18:57
А он в компартии был? Может его люстрировать надо, а не в редакторы?
7. Майданутий / 21 лютого 2016, 19:23
Мені Вісич казав, шо Жаботинський ше Берію прославляв у газеті і Сталіна. Так шо під люстрацію його! Чи нова влада вже забула шо вона майданута й обіцяла люстрацію бувшим комунякам як Жаботинський, Река, Романець і другі?
8. Гість / 21 лютого 2016, 21:21
А Стрельченка за шо люстріровали?
9. Майданутий / 22 лютого 2016, 09:31
Хіба не понятно, шо Стрельченка люстріровали, бо його мама працює головою суду - того самого, який прийняв рішення в пользу Зінченка. Сьогодні власть розправляється з усіма неугодними, хто не на її стороні - той враг народа. Очевидно шо ця власть чує свій близький кінець. Історія повторяється...
10. читач / 22 лютого 2016, 10:15
9.Майданутий
«Очевидно шо ця власть чує свій близький кінець. Історія повторяється...»

і буде де юре люстрація 2, а де факто кастрація
11. Базаряни / 22 лютого 2016, 10:29
Новому редактору 68. Вік і здоров"я , як в динозавра це точно і кров голуба, так що район з районкою, він пдніме.
12. Юра / 22 лютого 2016, 10:51
8.Гість
«А Стрельченка за шо люстріровали?»

Стрельченко не причетний до справи Зінченка. У колуарах райради кажуть, що його попалили, коли він писав гадості на Супруна у коментарях. Зоя получила премію.
13. Нина / 22 лютого 2016, 10:56
Почему на должность редактора не была рассмотрена кандидатура Ефименка, или он не захотел уходить с должности замнардепа?
14. Санжарівець / 22 лютого 2016, 11:15
Антон тиж сам знаєш чого
15. Вован / 22 лютого 2016, 11:22
Та чи можна йому доручити редакцію ? Він же не адикватний. Йому краще під нардепівським крилом, більший захист.
16. Майданутий / 22 лютого 2016, 11:24
Антошка мало вилизував Супруну, а той таке любить. Короче, Петя Жабік склав Антону конкуренцію. Але його й нардеп Река гарно приголубив.
17. учитель / 22 лютого 2016, 11:28
А хто ж того Супруна перевіряв на корупцію
18. Вован / 22 лютого 2016, 11:30
Вісич з Чіпцем.
19. Агрян Бармалэй / 22 лютого 2016, 11:49
Узнаю кто брызгал плохой семя на Антон буду шкуру снимать Кази пискем думусул Если ты мущина то напиши свою фамилия имя Котере хорем
20. виборець / 22 лютого 2016, 11:54
Як голосують,так вони і відносяться до своїх виборців,прийшли відбули,чи відгаласували і пішли.Що вони для людей зробили.Що на комісіях нічого корисного не вносять,що їм апарат підсунув чи РДА,вони навіть не задумуються для кого вони що роблять.Видно,що махнули рукою на все і всіх.От,що ми сьогодні прочитали про цю сесію,як н7аче її і не було.Більше в сільських радах приймають,ніж ці Юліни вихованці
21. місцевий / 22 лютого 2016, 13:22
Призначили нового керівника газети.Якось чудно-ці депутати Лебедина,разом з регіоналами 10 років тому Жаботинського виносили з редактора газети,за те,що він робив з Долиною,тепер,за те що він так працює з Супруном,його призначають. Просто таке враження,що цю забаганку подарували Супруну,за те,що він дав користуватися партією Юлі.Живемо по новому з старими керівниками та методами,а ми говоримо,що нам Київ заважає жити по новому,та ми самі не хочемо,бо не можемо
22. Лєна / 22 лютого 2016, 13:31
Антоха любить начальство, він то під Долиною ходив, то під Зінченком, тоді під Левицьким, Супруном і ніде надовго не приживався, усіх зрадив, тепер хоче, шоб ніхто на нього не "брызгал плохой семя". А це вже ходить під Рекою і якимсь Агряном Бармалеєм Чуркою, вислужуєця їм, вроді не українець. Чи надовго? Кази пискем думусул!
23. Микола / 22 лютого 2016, 15:23
Призначення Жаботинського,це що всі досягнення Супруна,він для цього ішов до влади,щоб Петра поставити і володіти газетою?А якби йому вдалося звільнити Гирю,він що призначив би головним лікарем Джалу
24. Степан / 22 лютого 2016, 17:00
Треба було призначати Хведоренка,мені казали шо це надійний кандидат ,
25. Микола / 22 лютого 2016, 17:44
А що Стрельченка люстрували,це помста що суд прийняв рішення на користь Зінченка.
26. Віточка / 22 лютого 2016, 20:13
Миколо , читай уважніше, про це вже писали. Дочого тут Стрельченко до Зінченка. Зінченко виграв суд в Санжарах справедливо без нічієї допомоги, а в Полтаві діячі допомогли бо побоялися Зінченка. Тепер Гена на коні і править Жаботинським, як хоче, а той йому вилизує. Зрозумів.
27. Антон / 23 лютого 2016, 11:11
Миколо, ти шо забув, як Стрельченко возив тітушок на антимайдан. Його й так протянули аж до другої річниці Революції Гідності. Скоро люстіруєм і мамашу за те що хотіла поновити Зінченка.
28. Лєна / 23 лютого 2016, 11:46
Антошка, ти ж сам ходив під усякими політичними кольорами, догоджав Ригіоналам аж з шкури вилазив, мабуть і голубий білєт носив біля серця і на Антимайдан їздив робити фотозарисовки для сайту райради. Хіба не ти оце виставляв від імені прокуратури: Посилання на sanjary.info Ще зміниться ситуація і ти як Попандопуло опять поміняєш "пулємьот на красні галіфе". Так шо не тобі судити людей і тим більше не тобі їх люструвати.
29. Микола / 23 лютого 2016, 12:40
я от думаю,для чого нам такі депутати,які більше часу витратили на дорогу.ніж на мої і проблеми району.Прийняли програми,які не фінансуються?Чи послухали,що Гена білий і пушистий,як ї його Юля. Вітер міняється,то були при владі,тепер в опозиції.Чим нам гірше,тим їм краще.Почекаєм,ниточка уже тягнеться
30. Правда / 24 лютого 2016, 10:55
Люди не ведіться на цю переписку. Всі коментарії пише одна і та сама людина. Самі рішайте хто. Кому нічого робить. Хто остався без роботи. Заканчуй Олександр дурницями страдать. Люди на це вже не ведуться.
31. Правда / 24 лютого 2016, 10:57
Чи ще десятьма Трампампамами, Нінами, Колями та разними чурками підпишешся? Ха-ха!
32. Хіх / 24 лютого 2016, 11:00
Це точно. Краще займись роботою якоюсь. Зроби шось полєзне.
33. Олд / 24 лютого 2016, 11:42
Весь район рже як Олександр з Борисом одівають на себе разні маски і строчать в ехо. прямо макішоу. можна живота порвать.
34. Димон / 24 лютого 2016, 12:38
А вот интересно откуда Зинченко знает такие выражения напимер "Кази пискем думусул"? Это же очевидно, что пишет здесь и Ефименко, он же теперь кровный брат армянам или грузинам, что-то вроде того.
35. Гість777 / 24 лютого 2016, 12:41
Навряд чи Зінченко з Федоренком читають цю дурню, яку пишуть прихвосні Супруна та Реки. Тут же нічого цікавого, одна болтовня про те як майдонута влада гарно працює на благо народа.
36. В лычку / 24 лютого 2016, 13:27
Гугл в помощь. Пишите хоть и по китайски. Если нужно. А обгадить у нас мастаки то.
37. Цікавий / 24 лютого 2016, 13:37

Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
38. Цікавий / 24 лютого 2016, 13:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
39. Цікавий / 24 лютого 2016, 13:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
40. Цікавий / 24 лютого 2016, 13:38

Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
41. Гай Фокс / 24 лютого 2016, 14:01
Ну, ви вже зовсім. Якщо вже невмоготу -- дайте посилання -- і всі діла. Кому треба -- той прочитає. Альо, гараж, Адміне, ти де?
42. Гостя / 25 лютого 2016, 14:24
Ігор Філоненко закликав зібрати для нього агітаційну літературу, шо роздавалась перед виборами і я рішила покопатись у своїх бумажках. І от найшла нашу Світлицю ще від 15 жовтня 2010 года. Вспомнила, шо Зінченко тоді обирався в райраду від Єдиного Центру. Але мені не це смішно. Ось шо він писав у передвиборчій програмі: "Газета суттєво змінила свої погляди на роль журналістики в суспільному житті. Основне покликання засобів масової інформації - не просто доносити до людей інформацію, а й завдяки публічному слову відстоювати їх інтереси". Тепер я понімаю, чим не вгодив Зінченко владі, яка бачить іншу роль місцевої газети - служити богообраним царькам, а не громаді. Зінченко хотів контролювати дії влади і печатним словом захищати громаду, за це й поплатився, і найхуже - антинародну політику керівників у цьому плані піддерждали продажні депутати, а продажній журналіст Романець за таку позицію критикував Зінченка у Полтавській думці під красномовною рубрикою "Дописався!". Як ви думаєте, Жаботинський буде контролювати власть друкованим словом? Думаю, шо тепер Світлиця підконтрольна владі повністю, того й не виписала її на цей год.
43. виборець / 25 лютого 2016, 14:39
Правда правду пише,дійсно тисячам санжарців нічого поки що робити, сидять дома без роботи і читають всяку фігню,як районна рада на сесії думає про їх працевлаштування.Зінченко теж попав у туж кагорту,одним більше,одним менше.Супрун якраз уже в раді думає про людей,позвільняв людей,щоб з економити на людях та поставити собі премію.Працює бідний за двох,заступник не потрібний
44. Гостя / 25 лютого 2016, 14:59
Це точно!
45. Гість07777 / 25 лютого 2016, 19:08
говорять,що Супрун мстить Стрельченко,через те,що той не виконав доручення і не вплинув на свою маму,щоб відносно Зінченка прийняли незаконне рішення.А тепер готові судитися аж у Верховному,бо хвилюються що прийдеться відшкодовувати гроші тому,а вони вже їх на себе потратили і Жаботинського.Хоча з таким керівником хіба можна працювати
46. Expert / 25 лютого 2016, 20:05
А, шо цей Стрельченко з ради щось вiн рiшае вообще?
47. Голос народа / 1 березня 2016, 11:30
Супрун все ж добився своєї цензури,тепер виступи депутатів газета ігнорує,Читачам мабуть не цікаво про освіту і її проблеми.Та й Супруну не цікаві проблеми,аби сидіти і ніхто не заважав своїми проблемами
48. макар / 1 березня 2016, 12:12
-Кто ж его посадит,он же дерево..
49. Hobbit / 1 березня 2016, 20:58
Цiкаво чи iще е у радi неугоднi?
50. В засаді / 2 березня 2016, 06:33
49.Hobbit
«Цiкаво чи iще е у радi неугоднi?»

На чолі Валентиною Миколаївною інквізиція розправиться будь з ким.Але це тимчасово.Сама буде жертвою своїх інтриг.
51. макар / 2 березня 2016, 10:23
Цікаво,про перевірку Супруна повідомляє сам Супрун...мій апарат перевірив,я чистий