Вхід | Реєстрація

У Кобеляках перейменували вулиці

У Кобеляках перейменували вулиці

На сесії міської ради вирішили питання перейменуванню вулиць у Кобеляках


Автор: ЕХО


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
23 лютого 2016, 11:26 | Кобеляки | Суспільство


1. Опаньки / 23 лютого 2016, 13:10
Опаньки! теренін на 6,20 кричить шо нам нужен дядько. І це вже не перший раз Коля про таке кричить. Я не пойму може Коля зовсім не активіст? Може він із етіх із гейропейців?
2. Зінгенман / 23 лютого 2016, 17:48
Плять, підри. Живулько правий. А якщо ви мало наїлися інсуліну і амфетаміну, то ще будете, дасть Бог, їсти відрами. А Бог дасть. Нездари. Якщо така безвихідь, то логічно було б називати вулицю - "вулиця Зінегенської допомоги". Так би було справедливо і чесно.
3. Степан Степанич / 23 лютого 2016, 19:00
Послухав аргументи О Копильця про німецьку вулицю і виникає питання , Де наша гідність , за яку гибли люди на майдані і за яку кожного дня трублять у ЗМІ.Коли міняємо свою історію , яку ми самі творили на кілька упаковок інсуліну , то це не гідність , а ганьба.Говорить за обладнання та прилади для лікарні , а свої кровні витрачають на відеокамери , щоб спостерігати за громадянами , що це? А де ж наші депутати ? Невже громада їх обирала , щоб вони мовчки піднімали руки ?Люди , чи почули Ви тут виступ хоч одного депутата , який би заперечив Копильцю? Очевидно депутати такі , як і ми , все мовчимо .
4. Зінгенфрау / 23 лютого 2016, 19:33
2.Зінгенман
« логічно було б називати вулицю - "вулиця Зінегенської допомоги". »

Ні, треба було нащвати "вулиця зінгенських подачок".
5. Трампампам / 23 лютого 2016, 20:19
Да депутітів знатних собі обрали кобелячани. А мер так повний піпець! Я чув від депутатів у яких ще совість осталася, що він вообще хотів вулицю Бобрищева створити. Хотя точно за базар не отвічаю бо сам не чув.
А от якби Андрейко на сесію не прийшов і кричати не почав то була б Зінгенська замість Комсомольської.
Нічого кобелячани ви ще ось узнаєте на що він бюджет тратить. А ще інтересно через кого гроші крадуть. Миколайович, ти де? Давай запити. Бо ахтівісти тіпа Реви та Терьоніна вже свій шкурний інтерес удовлєтворили. А сашко Андрейко звичайно боєць, но глибоко копати не вміє. Крім Філона тут копати нікому. Всі або впісялись або вже получили доляшку.
6. Читач / 23 лютого 2016, 20:28
Трампампам, а вулиця Зінгенська є замість Якіра. Що хотів Копелець, те й зробив. Уже й німці подякували. І з Філоном подружівся. І за Бобрищева не забув-є вулиця Овдієнко. Отак.
7. Сеня / 23 лютого 2016, 20:57
...а караван іде-це про вашого бойця Андрейка. Що він викричав? Вулиця Зінгенська затверджена, його ля-ля-ля до одного місця
8. Масон Вазон / 23 лютого 2016, 21:04
3.Степан Степанич
«.Говорить за обладнання та прилади для лікарні , а свої кровні витрачають на відеокамери , щоб спостерігати за громадянами , що це? А де ж наші депутати ?»

Та що ви так дивуєтесь? Копелець давно є маріонеткою у чужих руках. У випадку із відеокамерами, він виконує волю поліцейських. Адже саме керівництво УМВС активно лобіює їх встановлення по всій області. Думає, камери братимуть через визначену фірму. ну й крім того за людьми слідкуватимуть. особливо за базарянами. Копелець волю понтів виконає, бо під ковпаком у них. Потрібно ж комусь закривати очі на його афери із Підковою та плиткою. Очевидно на плитці він хоче заробити грошей, щоб віддати величезні борги.
А поскільки схеми в нього тупі, як він сам, то потрібна криша. Її дає Федан.
ВАлєра Короб, ти чого мовчиш? Проспівай осанну Копельцю. Він же твій кумир, як і Путін.
9. Масон Вазон / 23 лютого 2016, 21:09
7.Сеня
«...а караван іде-це про вашого бойця Андрейка. Що він викричав?»

Так і знав, що хтось згадає цю приказку. Вона то дотепна, от тільки ніхто не знає до кінця, що є караваном, а хто собакою.Краще згадайте про мотузочку і клубочок.
10. Кіноман / 23 лютого 2016, 21:37
"Шурик, это же не наш метод" ("Операция Ы и другие приключения Шурика")
11. дурик / 23 лютого 2016, 21:41
андрейко живулько и плюс теренин молодци пристунили голову
12. 1 гість / 23 лютого 2016, 21:42
Почитав це все...Жодної тверезої думки!
13. Вихователька / 23 лютого 2016, 22:08
Люди добрі . та приберіть отого клоуна -Колька Тереніна ! Ну . це вже не сміх !!! Хай собі кричить під перукарнею , запрошуючи постригтися , але ж не на сесії . де вирішуються серйозні питання ! Він мені нагадує неслухняну дитину з ясельної групи , яку так і хочеться в куток поставити !!!
14. Вихователька / 23 лютого 2016, 22:19
І ще одне ! Не путайте Божий дар з яєшнею ! Це я про найменування вулиці Л.Овдієнко ! До чого тут "Бобрищева не забув " ? Я , особисто горда з того ,що в нашому місті буде вулиця , названа в честь цієї видатної людини , поетеси! Хоча , вважаю , що не про перейменування вулиць сьогодні слід було б подумати ,а про їх благоустрій !
15. ч и т а ч / 24 лютого 2016, 02:05
8.Масон Вазон
«за людьми слідкуватимуть. »

Поставлять відеокамери., за кошти громади. А як же конституційні права на свободи. Під пильним оком смотрящих камер рухайся, розмовляй, ... ходи в туалет і.т.д. Прогулюйся містом під пильним оком смотрящих.
Перетворюють наше місто в тюремну камеру. Завтра нам запропонують ще й лекції на теми: прописка в тюремній камері, основа лагерного та тюремного життя. Оце створили поліцайську державу!?
Наші батьки, діди , прості громадяни знищували поліцаїв, ян суспільний непотріб.
На камери кошти є, а на дітей, для стариків, інвалідів... немає. Всі соціальні програми поскорочували, населення зменшується ...через років 20 -30 не залишиться жодного корінного українця.
16. Сэм / 24 лютого 2016, 07:21
А чим закінчилось питання по тарифах? Сірюгіна бачив - сиділа, а Дяченку видно заборонила йти, щоб чогось не ляпнув. Нещодавно в руки попалась виборча агітка Копельця ("... Якщо ви підтримаєте мою кандидатуру на посаду міського голови... ви допоможете мені втілити в життя... (п.2 Зниження місцевих податків і тарифів) А хто мішає при депутатах вівцях?
17. Знайко / 24 лютого 2016, 09:03
[[ЦИТАТА|6|Читач| І з Філоном подружівся
Ось тут дозволю не погодитися. Знаю обох цих особистостей, спілкувався із ними. Це настільки різні люди, що про дружбу між ними не може бути й мови. Можливо ви мали на увазі, що Копелець купив Філона. Це, по теорії можливо. Але знову ж, у Копельця немає таких грошей.
18. чатич / 24 лютого 2016, 09:09
15.ч и т а ч
«Прогулюйся містом під пильним оком смотрящих. Перетворюють наше місто в тюремну камеру.»

Ну, дик, давно ж написано й знято кіна про те, що скоро вся земна куля буде суцільним концтабором. Копелець виконав пункт великого плану Великого Архітектора Всесвіту. Не виконав би він, його б прибрали. Місцевих представників Архітектора шукайте в Ротарі клубі.
19. чатич / 24 лютого 2016, 09:16
15.ч и т а ч
«Оце створили поліцайську державу!?
»

Створили,тільки довго чомусь вивіску Поліція на РОВД не чіпляють.
15.ч и т а ч
«Наші батьки, діди , прості громадяни знищували поліцаїв, ян суспільний непотріб»

Ну, не просто ж так написав Тарас "Славних прадідів великих правнуки погані
20. Трампампам / 24 лютого 2016, 15:05
18.чатич
«. Копелець виконав пункт великого плану Великого Архітектора Всесвіту. Не виконав би він, його б прибрали. »

Так це значить Копелець під Чернявським, Гордійком і Таранушичем ходить. Ну це його ніяк не оправдує.
21. Нестьопа / 24 лютого 2016, 17:28
20.Трампампам
«
Так це значить Копелець під Чернявським, Гордійком і Таранушичем ходить.»

Ясна справа. Усі під Ротарі ходять.
22. Масон Вазон / 24 лютого 2016, 17:50
20.Трампампам
«Копелець виконав пункт великого плану Великого Архітектора Всесвіту. Не виконав би він, його б прибрали. »»

Чуєш Валєра це по твоїй логіці виходить, що Ісип не захотів виконувати план масонів і його прибрали. Адже мало для кого є секретом, що Федан ще восени ходив до Ісипа із ідеєю відеоспостереження. А той відмовив. І відкрилися кримінальні справи, і Копелець виграв. По теорії змови - саме так.
23. чатич / 24 лютого 2016, 18:12
22.Масон Вазон
«по твоїй логіці виходить, що Ісип не захотів виконувати план масонів і його прибрали. Адже мало для кого є секретом, що Федан ще восени ходив до Ісипа із ідеєю відеоспостереження. А той відмовив.»

Може ти й правий, треба це дослідити. Ісип міг недооцінити небезпеки. Ну, зажрався.
24. Земляк / 24 лютого 2016, 18:58
Да у мера рівень інтелекту - бригадир шабашників
25. Дід Панько / 24 лютого 2016, 19:19
Коли у людини нема руки, ноги то це ще людина, але коли не має сірої речовини в голові то це каліка! Висновок:
Президент каліка, депутати теж, а громаду ніхто не слухає, тому що ми "громада" з вами мовчимо, тому кучка калік пасе стадо овець! А ми тільки й вміємо за кутками говорити, а як до діла то язик в попу!
26. Антон / 25 лютого 2016, 14:02
Враження від засідання міськради -
а.) Копелець - вдало провів засідання в колгосп..., тобто в міській раді (більш нема чого сказати),