Вхід | Реєстрація

З Гунжеля вимагають стягти 180 тисяч гривень

З Гунжеля вимагають стягти 180 тисяч гривень

Відбулося перше засідання суду за цивільними позовами посадовців Бутенківської сільради.
Минулого тижня суд не розпочав роботу через те, що відповідач Павло Гунжель захворів.

Нагадаємо, що Ігор Мостовий, директор місцевого комунального підприємства, та Микола Скрильник, бутенківський сільський голова, звернулися до суду з позовами про захист честі, гідності та ділової репутації. У обох випадках відповідачем є Павло Гунжель, житель Бутенок, котрий позиціонує себе як громадський активіст. Чиновники вважають, що у своїх публічних виступах, у тому числі і в ЗМІ, Павло Олександрович розповсюджував про них недостовірну інформацію. І вимагають від нього відшкодування. Шкоду, завдану їх репутації, і Мостовий, і Скрильник оцінили в 90 тисяч гривень. За судовий збір, що становить 1376 гривень, обидва позивачі внесли особисті кошти, не використовуючи можливості бюджету. Крім того, Микола Володимирович вимагає, аби Гунжель через ресурс «ЕХО» спростував недостовірну інформацію.

У понеділок відбулося перше засідання у справі під умовною назвою «Мостовий проти Гунжеля». Цього разу Павло Гунжель з’явився на засідання суду. Прибув і адвокат Євген Коломієць, котрий представляє його інтереси.

Спочатку адвокат подав клопотання про відвід судді Тетяни Тесленко. Та його було відхилено. Розпочався розгляд справи по суті. Був допитаний лише один свідок, Микола Нестеренко. Сам Павло Гунжель заявив, що не розповсюджував інформацію про присвоєння Мостовим бюджетних коштів під час будівництва водогону в селі Котовське.

На цьому судове засідання і закінчилося.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
26 лютого 2016, 15:52 | Кобеляки | Суспільство


1. Колега / 26 лютого 2016, 16:36
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Вот тебе Пашка и Юрьев день.Порвут тебя на клочья но ты это заслужил. Дерите ребята это чмо.
2. микола / 26 лютого 2016, 18:21
А де ж вердикт?
3. баклан / 26 лютого 2016, 19:30
Таня Тесленко - "самий чесний, самий справедливий" суд чекає вказівок куди повернути дишло
4. микола / 26 лютого 2016, 20:34
Розмовляв по цій справі з одним авторитетним чоловіком у Кобеляках. Сказав що Скрильник справу не виграє. До цього всі його прогнози збувалися. Даже якби те, що сказав Павло не підтвердилося, шансів у скирильника нуль. Але як кажуть поживем побачим. Може й правда суд цієх інстанції буде намагатися винести несправедливе рішення. Поживемо побачимо.
5. Таксист / 27 лютого 2016, 23:43
Я на валюті чув що у Скрильника всьо в ажурі. Уже даже проект рішення в штабі БЮТ заготовили.
6. Митрофан / 28 лютого 2016, 13:09
Треба відразу вимагати перенесення справи іншим судом.І невідомо чому взагалі цю справу розглядає Кобеляцький суд.Адже судяться посадові особи місцевої влади і справу повинен розглядати Полтавський адміністративний суд.А Таня Тесленко присудить , будьте певні.Взагалі Кобеляцький суд давно необхідно люструвати.
7. Феміда / 28 лютого 2016, 15:17
Загрався Гунжель.Тепер через судимість не зможе балотуватись на сільського голову. А так хотілось...
8. Пупс / 28 лютого 2016, 15:50
7.Феміда
«.Тепер через судимість не зможе балотуватись на сільського голову»

Якшо Гунжель і програє суд, то це не судимість і балотуватися він зможе.
Якось так.
9. senator / 28 лютого 2016, 18:33
7.Феміда
«Загрався Гунжель.Тепер через судимість не зможе балотуватись на сільського голову. А так хотілось...»

Якщо хтось і загрався,то це Бутенківська сільська рада разом зі своїми свідками.А от кому-кому,а Гунжелю боятись точно немає кому....Землю не деребанив, гроші з бюджету наче теж не чіпав,а навпаки інтереси жителів відстоює,і на місце сільського голови не особо й претендує....бо щоб оте все ,що там коється розгребти треба багато грошиків на одні лопати витратити....
10. Іван Ясен / 28 лютого 2016, 18:53
8.Пупс
«Якшо Гунжель і програє суд, то це не судимість і балотуватися він зможе.
Якось так.»

Звісно ні!Але це мінус 180 тис. з кармана і визнання що Гунжель брехун і наклепник.Якщо Гунжель вигра,то буде отвєтка, я так думаю.
11. Таксист / 28 лютого 2016, 19:04
Я постійно людей возю на Бутенки. Жоден не сказав що Гунжель брехун. Всі підтримують тільки бояться бо кажуть там все схвачено. Та побачимо. Кажуть що сільрада знищує архіви. Чого б це.
12. senator / 28 лютого 2016, 19:32
10.Іван Ясен
«!Але це мінус 180 тис. з кармана і визнання що Гунжель брехун і наклепник.»

Це ще потрібно довести..............Поживем,побачимо
13. Таксист / 28 лютого 2016, 23:50
Сенатор а ти хату цей год достроїш. А пашка діло у сільради виграє. Я думаю Миколака забере свою бумажку що подав у суд.
14. senator / 29 лютого 2016, 09:35
Взагалі,я теж думаю,що Павло виграє
15. обсказала / 29 лютого 2016, 14:29
А я вчора на базарі чула що Павло програ і буде платити і Скрильнику і Мостовому і всі плюються від його деятельності кажут як добре що мй його не вибрали головою. Так що Павлику прийдеться спродуватись 180 тисяч зарплата адвокатів. Порвуть його ось побачите процес буде довгий але болючий для Гунжеля.
16. senator / 29 лютого 2016, 14:59
15.обсказала
«процес буде довгий але болючий»

і точно не для Гунжеля
17. обсказала / 29 лютого 2016, 15:05
Та ні для. Гунжеля Котовчани кажут самі поїдем в суд ї домагатимемось щоб Пашу наказали. Ще йому якусь землю згадуют кажут що обдурив колись він їх так що хай готовиться.
18. Микита / 29 лютого 2016, 17:50
17.обсказала
«Та ні для. Гунжеля Котовчани кажут самі поїдем в суд ї домагатимемось щоб Пашу наказали. Ще йому якусь землю згадуют кажут що обдурив колись він їх так що хай готовиться.
»

Ну все як годиться ,суто українці- Щоб у сусіда корова здохла.Наскільки зрозуміло , Гунжель хоч щось робив , щоб ті , що при владі не зажирались , і от дехто йому так дякує.Так поборем корупцію.
19. Котик / 29 лютого 2016, 18:12
Я щитаю якщо Гунжель щось робив щоб побороти корупці то хай він подасть ті матеріали в прокуратуру суд чи ще там куди А так назбирав якихсь пліток і т д і мстить що не став головою Вже й не стане Народ розбиреться ато бігав по Котовську водопровод не так роблять Слава Богу зробили і люди з водою а на Пашу плюються А землю в як бра і по три годи за оренду не платив Такщо знаемо цього овоща Язиком тільки і вміє подивіться на його дворище
20. senator / 29 лютого 2016, 18:40
19.Котик
«Я щитаю якщо Гунжель щось робив щоб побороти корупці то хай він подасть ті матеріали в прокуратуру суд чи ще там куди А так назбирав якихсь пліток і т д і мстить що не став головою Вже й не стане Народ розбиреться ато бігав по Котовську водопровод не так роблять Слава Богу зробили і люди з водою а на Пашу плюються А землю в як бра і по три годи за оренду не платив Такщо знаемо цього овоща Язиком тільки і вміє подивіться на його дворище»

А звідки така впевненість що дкази в не належних органах????Ну звісно,куди дворищу Гунжеля до міських квіартир Скрильника,за зарплату сільського голови в 2400???
21. обсказала / 29 лютого 2016, 20:59
Та пожартувала я. Конєчно для Миколи. Просто хотіла подивитися чи багато його підтримує. А так Павло правий. І завдяки йому ми поборемо усих хто прото народу. А на базарі кажуть зовсім протилежне. І головою його хотят багато бачити, бо кажуть що там апарат прогнив так шо вже душок іде і треба його мінять. Машо ми за тебе.
22. обсказала / 29 лютого 2016, 21:01
Паша ти наш герой.
23. senator / 29 лютого 2016, 22:52
ойойой
24. микола / 1 березня 2016, 10:15
3 березня Павлуша буде святкувати свій день народження.41рік.Подарунок Ігор Петрович приготував,відкликає свій позов.Всім добра і миру.
25. обсказала / 1 березня 2016, 20:18
І Миколка прозріє й зробить подарунок і собі і нам на 8 березня відізвавши й свій позов. Серьожка той шо був у сашка ніякого секретарьом казав що цілий час миколку переконував забрать позов. Так шо кіна та концерту не буде.
26. микола / 3 березня 2016, 06:46
Павлуша,з днем народження!
27. вашимінашим / 3 березня 2016, 18:25
від "кіна та концертів" втомилися, а справедливості так хочеться...коли ж вони нагребуться в тій с\р землі, грошей. А чого дивитися на чийсь двір,двір-це не відсутність совісті. А для нас\селян\ хто в палащах той і ЦАР?????мостовий і скрильник відстоюють свою честь і гідність, а вони знають що це?
28. валя / 3 березня 2016, 18:29
мостового "честь" під мостом залишилася, там де малолєток гвалтував
29. обсказала / 3 березня 2016, 18:42
О про це детальніше пожалуста. А Микола де ж тоді був.
30. валя / 3 березня 2016, 18:48
а він своїм "авторитетом"відмовляв(залякував) щоб заяв не подавали
31. U 666 / 3 березня 2016, 19:44
У Паші є два сценарії розвитку подій: 1й-виграє суд і пямує на МЕРА Кобеляк. 2й-виграє апеляцію в області і пряма дорога в ГУБЕРНАТОРИ. Хто не погоджується той не Українець!!!
32. U 666 / 3 березня 2016, 19:50
Вибачте за помилку в слові прямує, що написане без літери р. Двійочник я.
33. микола / 3 березня 2016, 20:35
Ігор Петрович хороша людина,його очорняють недоброзичливці.Він був принциповим міліціонером,можливо,з тих часів неприязнь до нього.Він герой АТО.
34. senator / 6 березня 2016, 20:39
33.микола
«Ігор Петрович хороша людина,його очорняють недоброзичливці.Він був принциповим міліціонером,можливо,з тих часів неприязнь до нього.Він герой АТО.»

в переносному сенсі,звичайно
35. обсказала / 6 березня 2016, 21:08
А чи правда що він заснув в тому АвТО і втік такий же герой як і він і його після того з міліції в комунгосп Бутенок командирували.
36. ангел / 3 квітня 2016, 14:21
Паша Гунжель один з перших людей який рятував земли наших батькив писля розвалу колгоспив Радянського Союзу.З великих чагарникив вин пиднимав и видроджував землю.Вин з тих людей яки ставали на ноги з пепелу.Без допомоги лахманои руки.И людям вин платив хоча б щесь.В той час коли держава забула про людей.Вин не святий як и вси.Але один з багатех людей який небоится виступиты проти системи.Таких людей мало и их ппотрибно пидтримувати.А ти хто подав нанего в суд сами себе осудили.
37. микола / 3 квітня 2016, 16:30
Так був суд,чи ні?