Процес декомунізації торкнувся як великих міст, так і маленьких сіл України. Друкуємо інформацію про те, як відбулося перейменування вулиць, що носили назви комуністичного та соціалістичного тоталітарних режимів у селах Китайгород і Рудка Царичанського району.
Нагадаємо, що перейменування вулиць відбувалося шляхом громадських обговорень, згідно пропозицій депутатів та жителів сіл. Отож, вулиці у Китайгороді перейменували: вулицю імені Кірова на вулицю Нечаяна, Радянська — імені Лесі Українки, 60 років СРСР — Лісова, імені Косіора — Соснова, імені Щорса — Підгірна, імені Постишева — імені Панаса Бутенка, імені Крупської — Загород, імені Пархоменка — Сотника Семенова, імені Яна Фабріціуса — Шкільна, імені Чапаєва — Вишнева, імені Петровського — Межова, імені Тельмана — Заводська, Комсомольська — Центральна імені Грищенка, імені Леніна — Китайгородська, імені Фрунзе — Піщана, Червоноармійська — Сонячна, Піонерська — Миргородських.
Вулиці у селі Рудка перейменовані так: Радянська на вулицю Лісну; Щорса на вулицю Паркову; Червоноармійська на вулицю Вербову; Колгоспна на вулицю Болотну; Леніна (яка є продовженням вулиці Сокільської) на вулицю Сокільську.
Вулиці перейменували
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Река вперед
0 0
Очманіли зовсім , появився якийсь новий соціалістичний режим.Ким треба бути , щоб так обгаджувати самих себе.
0 0
"Колгоспна на вулицю Болотну" Може б ви краще перейменували країну Україна на "Велике болото". Так би було ближче до істини.
0 0
Напевно Реку чекає нагорода -за декомунізацію.Він і компартії тим же займався,що ми до такого часу дожили
0 0
Ну-ну і газ по 7 грн. Шоб президент і премєр так жили як живе Український народ.
0 0
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном