Житель Кобеляк Микола Теренін, який називає себе громадським діячем, висловив незадоволення діяльністю керівництва міста та депутатів.
Микола Теренін звернув увагу кобелячан на ситуацію із розпочатим будівництвом майданчика для занять екстремальними видами спорту. Як відомо, будівництво цієї споруди було розпочате ще попереднім керівництвом міста. Комунальне підприємство «Водоканал» уже навіть встигло освоїти близько 95 тисяч бюджетних гривень.
Після того, як до влади прийшов Олександр Копелець, усе ті ж депутати міськради, частина із яких у свій час практично одноголосно підтримали ініціативу Олександра Ісипа щодо будівництва екстрим-майданчика, із не меншою одностайністю висловилися вже за фактичне «замороження» проекту. Простіше кажучи, відмовилися його фінансувати, захопившись проектами нового міського голови. Між тим, на сесії міськради, яка відбулася 22 грудня, депутати проголосували за те, щоб залишки будматеріалів, які мали бути використані, перевезли на зберігання в одне з комунальних підприємств. Минуло два із половиною місяці. Але рішення — не виконане. За цей час будматеріали почали банально розкрадати. Їх вивозять вантажними автомобілями, руйнуючи при цьому асфальтне покриття. Саме на це й звернув увагу громадськості Микола Теренін. Адже подібна безгосподарність міської влади і депутатського корпусу призводить до того, що міська власність розкрадається. Крім того, внаслідок, м’яко кажучи, не зовсім зрозумілих дій міської влади, уже зазнало прямих збитків комунальне підприємство «Водоканал». Та про це — у одному із наступних номерів «ЕХО».
Також Теренін гостро розкритикував міського голову за те, що він, повторюючи помилки свого попередника, не радиться з громадою, приймаючи рішення про витрачання бюджетних коштів. Він розповів, що провів неофіційне опитування серед жителів Кобеляк. Ніхто з них, за словами Миколи Валерійовича, не підтримав ідею фінансування футбольної команди за рахунок міського бюджету. Згадав Теренін і про 70 тисяч на лайт-борди. І показав при цьому об’єкти міської інфраструктури, котрі почали руйнуватися і потребують термінового ремонту. Мова йде про підпірну стіну, поряд із будинком по вулиці 1-го Травня. Саме на термінові ремонти, на думку кобелячанина, і слід направляти кошти, які запланували витратити на лайт-борди.
Підводячи своєрідний висновок свого виступу, Теренін резюмував:
— Не годиться, коли рішення по бюджету приймають 15 чи 18 депутатів. Неправильно, коли міський голова не слухає громаду. У нас уже таке було. Думаю, що колишньому міському голові Олександру Ісипу потрібно попросити вибачення у громади. А Олександру Копельцю потрібно дати триста днів, а потім спитати із нього.
Що буде, якщо через 300 днів Олександр Копелець, на думку Тереніна, не справлятиметься зі своїми обов’язками, громадський діяч не уточнював. Нагадаємо, що, згідно із законодавством, ініціювати дострокові вибори міського голови та депутатів можна не раніше, аніж через рік після виборів.