Вхід | Реєстрація

На весь район — лише три дільничних

На весь район — лише три дільничних

13 квітня у селищній раді відбулася восьма сесія 7‑го скликання. Із 26 діючих депутатів на сесійному заході присутніх було 19. Вів сесію селищний голова Геннадій Сумський, секретарем була депутат округу № 9 Марина Журавель. На порядку денному було 9 питань.
Перше питання стосувалося роботи інспекторів поліції Царичанського відділення поліції на території громади. Депутати чекали виступу начальника поліції Романа Бурнаховського. Але доповідав  старший інспектор Царичанського відділення поліції Олександр Філяровський. З його доповіді присутні дізнались, що зараз у районній поліції працює всього три дільничних інспектори. Поки не відбудеться реформа поліції та переатестація працівників правоохоронних органів, змін на краще не очікується. У Дніпропетровській області переатестація поліцейських переноситься вже 5‑й раз! Олександр Філяровський доповів, що утрьох зі своїми колегами, вони опрацювали 625 звернень громадян. До Єдиного судового реєстру було внесено 318 випадків порушень, 62 звернення громадян чекають на відповідь.

— Як бачите, — зауважив Філяровський, — у нас не вистачає дільничних інспекторів, не вистачає особового складу. Лише в загальному відділі налічується 16 вакантних посад.
Ще доповідач зауважив, що у них є лише один старий комп’ютер, немає ксероксного апарата, тож поліція не відмовиться від допомоги селищної ради.

— Що чекає нас у майбутньому? — звернувся до присутніх працівник поліції і продовжив: — Скоро відбудеться амністія. Почнуть прибувати люди з місць позбавлення волі. Більше того, вони вже прибувають. Прохаємо громади прийти на допомогу. Настав час активізуватися і допомагати поліції.

Депутати висловили невдоволення, що через відсутність начальника поліції вони не можуть з’ясувати всі питання. Тому настійно прохали Філяровського передати своєму керівництву їхні претензії. Зокрема, Роман Байбуз зазначив, що при наведенні порядку у центрі селища чи при спілкуванні з юними мопедистами, що порушують спокій громадян вночі, у депутатів немає законних важелів впливу на таких порушників. А от при допомозі поліції можна навести порядок:

— Ми готові вам допомагати, бо вболіваємо за все, але ж і ви, працівники поліції, ворушіться, не сидіть на місці, — звернувся депутат до Філяровського.

Селищний голова Геннадій Сумський поцікавився в інспектора поліції, яка кількість заяв була ними розглянута з приводу порушень правил благоустрою. Як виявилося, жодної. Голова дорікнув, що є випадки незаконного спилювання дерев, зокрема, акації. Постійно порушуються правила благоустрою, особливо виникають проблеми у центрі зі стихійною торгівлею.

Друге питання стосувалося спільного плану роботи інспекторів поліції та громадського формування. Доповідав відповідальний за роботу громадського формування Юрій Липка. Він ознайомив присутніх з планом щодо надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки. Геннадій Сумський дав завдання Юрію Липці до наступної сесії здійснити переєстрацію громадського формування і відкрити фінансування.

На сесії було розглянуте питання про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2015 року «Про селищний бюджет на 2016 рік». Заступник голови селищної ради з економічних питань Тетяна Сірик попрохала депутатів затвердити цифри, що стосуються уточнення залишків селищного бюджету на заходи з благоустрою громади. А саме: на придбання електротоварів для діючого вуличного освітлення по вулицях Нагорна, Східна, Олійника, села Лисківка (115 тисяч гривень); придбання та вкладання паркової плитки і бордюра в парку Слави біля спортивного майданчика та пам’ятника жертвам Голодомору (25 тисяч гривень); придбання будівельних матеріалів, фарби для встановлення столів і лав на кладовищах (15 тисяч) та встановлення пісочниць на ігрових майданчиках (35 тисяч); придбання плит, цегли, цементу, фарби, труб для виготовлення тенісних столів у парку Слави, на 11 кварталі, по вулицях Піонерська, Кірова,47, Кірова в районі лікарні (45 тисяч); придбання парканів до кладовищ у Лисківці і Тарасівці (31 тисяча); придбання таблички та облаштування пам’ятника дітям війни (3 тисячі); на проведення заходу, приуроченого 30‑й річниці аварії на Чорнобильській АЕС (2,5 тисячі); на придбання зливних труб в ДНЗ № 4 (1 тисяча); виготовлення карти для землевпорядника  (590 гривень). А також придбання житла на умовах співфінансування з районною радою (по 250 тисяч) із субвенції для сім’ї учасника війни. Для проведення цих видатків депутати внесли зміни до програм та затвердили їх.

Останнім питанням у черзі денній був розгляд протоколу постійної комісії із земельних питань.


Автор: Олена МАРЕНИЧ, «ЕХО»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Царичанка | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
Читайте також
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації