Вхід | Реєстрація

Кабмін встановив єдину ціну на газ для населення та промспоживачів

Кабмін встановив єдину ціну на газ для населення та промспоживачів

Кабінет міністрів ухвалив рішення щодо єдиної ціни на газ для населення та промисловості.
Постанову №758 одноголосно підтримали всі члени Кабміну.
Згідно із постановою, уряд  з 1 травня зобов'язав НАК "Нафтогаз України" продавати населенню природний газ за єдиною ціною 6 879 гривень за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, витрат на транспортування та інших витрат).
Тим самим Кабмін скасував так звану "соціальну норму" в обсязі 1 200 куб. м на опалювальний сезон за ціною 3 600 гривень за тис. куб. м, яка діяла в опалювальний сезон 2015/2016 років.
Ціна продажу газу для потреб теплокомуненерго також встановлена на рівні 6 879 гривень за тис. куб. м.


 


Автор: "Українська правда"


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 квітня 2016, 18:32 | Полтавщина | Політика


1. гість / 27 квітня 2016, 19:19
Слава Україні!
2. Степан22 / 27 квітня 2016, 19:32
Я буду платити і по 40 гривень за куб, аби тільки онуки попали у Европу
3. Критик / 27 квітня 2016, 20:18
2.Степан22
«Я буду платити і по 40 гривень за куб, аби тільки онуки попали у Европу»

Спокуха, ми у Європи купимо по 200 баксів (а то і менше), по курсу 26, це 5,2 за куб. Це ж не "братська" Росія яка в 2012 продавала нам по 432 доллара. Це "прокляті" западні капіталісти, які "ниживаються на нас", зкидуючи ціну більше ніж вдвічі. А тут щей США зрідженим почали торгувати, ще більше валячи ціну.
Так що по 40 будуть платити лише росіяни, в Кремлі ж ворувати будуть так само, а звідки брати гроші? Так що нас "обдиратимуть", братимуть по 6879, а росіяни "процвітатимуть" і платитимуть по 40000.
4. Степан22 / 27 квітня 2016, 20:30
Ціі кляті сіпаратісти цього не понімають,уних вата в голові,я називаю ватніки. ми стали харашо жити,тораньше мучились
5. Мартин / 27 квітня 2016, 21:52
4.Степан22
«Ціі кляті сіпаратісти цього не понімають,уних вата в голові,я називаю ватніки. ми стали харашо жити,тораньше мучились»

Стьопа , ти так хочеш в гейропу , як хочеш , то я тебе і без європи ..... .
6. Степан22 / 27 квітня 2016, 22:42
Тобі я вже писав, тобі треба спочатку йти до Сірка,апотом уже до Путіна,туут ще одна тобі писала чемодан вокзал росія,але після чемодана тобі нада до Сірка
7. ГІсть / 28 квітня 2016, 08:06
3.Критик
«Росія яка в 2012 продавала нам по 432 доллара. Це "прокляті" западні капіталісти, які "ниживаються на нас", зкидуючи ціну більше ніж вдвічі. А тут щей США зрідженим почали торгувати, ще більше валячи ціну.»

Ти, Адам Сміт хернов, для україців треба попроще. Поясни на пальцях, чому це краще, коли подешевшавший, по товєму, газ став коштувуати вже більше 10 грн замість 1 грн.? Це тільки для миздобулів 1 грн. більше ніж 10 грн.
8. ГІсть / 28 квітня 2016, 08:16
5.Мартин
«
Стьопа , ти так хочеш в гейропу , як хочеш , то я тебе і без європи ..... .»

Во- во, ану впенюрь. Він туди не хоче, бо там його швидко прилаштують. Для нього головне, це онуків туди спровадити щоб під ногами не вешталися. А йому й тут з кожнем днем все краще і краще живеться. (Видно десь біля цвинтаря живе та по поминках ходить, по гробиках лазить). Правда, воно й там скрутнувато, вал по головах чи жмурах нібито є, а збір "врожаю" слабший. Є такі, що швиденько заривають і сто грамів не налють і на другий день не приходять. Ну, головне ж не це а онуки.
9. Степан22 / 28 квітня 2016, 09:38
Ватнік він і у Африці ватнік, ну ти хотьби трохи мозги включав. Ну пощитай, напряжи свої тугі ізвіліни. Раніше Росія нам продавала газ по 432 долари, а зараз ми купляємо у Европи по 200, тобто різниця 232 долари - це ті гроші, що ти зекономив, ти їх просто можеш відкласти, согласись по 232 долари в місяць відкладати це не так уже і погано, за рік набігає кругленька сума 2784 долари.я дивився на німецькому сайті,то за такі гроші можна взяти нормального очкаріка 2000-2005 года.тобто за рік ти нічого не роблячи відкладеш на нормальну іномарку. Я бачу тебе якимсь чином інтєрєсуют педики, ти весь час про це пишеш,то я чув, шо таких як ти у Європі не обижают,так шо тобі можна за це не передживати.
10. Гість / 28 квітня 2016, 10:35
9.Степан22
«Ну пощитай, напряжи свої тугі ізвіліни. Раніше Росія нам продавала газ по 432 долари, а зараз ми купляємо у Европи по 200, тобто різниця 232 долари - це ті гроші, що ти зекономив»

Так я ж ото й щитаю: раніше платив по гривні, а тепер по сім. А твоя єврейська еконмія якось мимо мене проходить.
11. Седой / 28 квітня 2016, 10:50
Блин, где такого мерса дешевого взять, Степан??? Мой под 90.000 зелени стоил, явно переплатил. хорошо, что хату на украине вовремя продал, а то на одном газе разорился бы :))
12. Седой / 28 квітня 2016, 10:52
10.Гість
«Так я ж ото й щитаю: раніше платив по гривні, а тепер по сім. А твоя єврейська еконмія якось мимо мене проходить»

С учетом подешевления гривны втрое, газ подорожал в 21 раз! Це перемога!
13. Степан22 / 28 квітня 2016, 11:15
Тебе зомбувало російське телебачення того шо вата в голові,яназиваю ватніки
14. Седой / 28 квітня 2016, 12:12
я ж його не дивлюсь, заочно мабуть зомбувало. як там з дешевим мерсом? продаеш?