«Стандарт» виграє тайм, але програє матч

Новосанжарський «Стандарт» у другому для себе матчі обласного чемпіонату зміг у першому таймі забити два м’ячі у ворота «Козельщини». Але у другій половині гри пропустив п’ять голів і поступився з розгромним рахунком.

На першу в сезоні виїзну гру «Стандарт» прибув у не зовсім оптимальному складі. Зокрема, у заявці команди на гру були відсутні два центральні захисники Олександр Писаренко та Андрій Тіманов, які досить впевнено провели домашній матч із «Машівкою». Натомість вперше у цьому сезоні з’явився на полі новосанжарець Євген Гусак. Отож «Стандарт» вийшов на гру у наступному складі: Вадим Шовковий — Сергій Соломашенко, Віктор Радчич, Євген Козаченко, Ігор Дігтяр, Сергій Браташ — Євген Суботін, Владислав Мокляк, Євген Гусак, Владислав Олійник — Артем Співак.

Перша половина гри давала новосанжарцям приводи для оптимізму. По-перше, Вадиму Шовковому упродовж сорока п’яти хвилин вдалося вберегти ворота недоторканими. По-друге, команді вдалося провести дві гольові атаки. Спершу єдиний форвард команди Артем Співак реалізував вихід сам на сам із воротарем господарів (1:0). А потім той-таки Співак скористався грубою помилкою голкіпера «Козельщини». Воротар, вибиваючи м’яч від воріт, адресував круглого своєму захиснику. Але той знаходився спиною до воріт і просто не бачив моменту пасу. Між тим, Артем Співак відгукнувся на цей «подарунок» суперника, перехопив м’яч і реалізував стовідсотковий шанс: 2:0.

Здавалося, після такого вдалого почину у другому таймі новосанжарцям достатньо буде перебудуватися на гру в контратаках, щоб утримати (а в ідеалі — збільшити) перевагу в рахунку. Проте вже на початку другої половини гри господарі відіграли один м’яч. Після прострілу з флангу круглий влучив у руку Євгену Козаченку і суддя матчу Олег Дробітько вказав на 11‑метрову позначку. З пенальті гравець «Козельщини» пробив по центру, а Вадим Шовковий стрибнув у кут: 2:1. Ще за кілька хвилин господарі зрівняли рахунок. Цього разу — ударом з гри: 2:2. А хвилині на сімдесятій після чергової вдалої атаки вийшли вперед: 3:2. На 77-ій хвилині у ворота «Стандарту» призначили ще один пенальті. Цього разу м’яч влучив у штрафному в руку Дмитру Киричку, який незадовго до цього вийшов на заміну. Гравець отримав «гірчичник» за гру рукою, а потім ще один — за розмови з арбітром. «Червона» картка — і «Стандарт» лишається у меншості. Форвард господарів реалізує пенальті: 4:2. Цього разу новосанжарцям не допомагають і заміни. Євген Писаренко, Олександр Лаврик та Максим Щудро, які з’явилися на полі у другому таймі, не змогли змінити хід гри. А другий воротар команди Артем Дмитренко, який наприкінці матчу змінив у рамці Вадима Шовкового, після кількох хвилин перебування у воротах пропустив п’ятий для своєї команди гол. 5:2 — і «Стандарт» повертається із першого виїзду без здобутих очок.

Дещо вдалішим вийшов виїзд у юніорів «Стандарту». Пропустивши гол на перших хвилинах гри, вони зуміли відігратися після удару Андрія Столярчука з пенальті. 1:1 — виїзна нічия юніорів.

У наступному турі обласного чемпіонату «Стандарт» удома прийматиме кобеляцький «Колос». Матчі відбудуться 15‑го травня о 13:00 (юніори) та 15:00 (основні склади).

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

12 травня 2016, 20:36 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я
1. вася / 17 травня 2016, 22:14