«Колос» продовжує програшну серію матчів

Минулої неділі районна команда провела виїзний матч із футболістами Козельщини.
Після ганебної поразки від спортсменів із Машівки «колосяни» почали активно готуватись до наступної гри. Навіть пересічні кобелячани, які займаються спортом на районному стадіоні, відмічали, що тренування футболістів проходять за новим сценарієм.

Нагадаємо, що кобеляцький «Колос», згідно результатів п’ятого туру, опустився на сьому сходинку в своїй групі. Його суперник ФК «Козельщина» був останнім, дев’ятим, у турнірці. Цей факт уселяв надію в кобелячан на те, що їх районна команда повернеться додому з перемогою. Та господарі поля налаштувались змінити своє місце в таблиці. І їм це вдалося.
Ще до початку матчу юнацьких складів футбольне поле в Козельщині більше нагадувало поле для гри у водне поло. Майже половина його була залита водою. Сюди додались і погодні умови, оскільки спекотне вологе повітря та палюче сонце давали зрозуміти, що варто чекати на чергову зливу. Протягом першої половини гри козельщинські футболісти двічі забивали у ворота гостей. У другому таймі активніше заграли юні «колосяни». Як результат, гол у виконанні Олега Калюжного. Кобелячани спробували реалізувати ще кілька атак, але вчергове забили не вони, а господарі. 3:1 — молодіжний склад ФК «Козельщина» перемагає «Колос».

Коли на поле вийшли дорослі, погода змінилась і небо затягало темно-синіми хмарами. Перші п’ятнадцять хвилин м’яч контролювали «колосяни». Моменти виникали у Володимира Дриги і Віталія Пищити. Та футболісти не скористались ними у повній мірі. До речі, до воріт господарів круглий не докочувався, а допливав.

Далі пішла злива, а за нею і «злива» помилок «Колоса». Господарі почали забивати фактично ідентичні голи. Довга передача зі своєї половини поля уперед на нападників, які реалізовували всі можливі моменти. На 16‑й хвилині козельщинські футболісти відкрили рахунок. За дві хвилини вони мали можливість подвоїти результат, але не змогли влучити з 11-метрової позначки. Пенальті суддя призначив за гру рукою в штрафному майданчику правого захисника Олексія Мунька. Далі господарі ще двічі заставили помилитися захисників «Колоса». А в кінці тайму капітан ФК «Козельщина» Євген Ларченко вийшов на побачення з воротарем кобелячан Ярославом Соловйовим і влучним ударом збільшив перевагу своєї команди ще на один забитий м’яч. На перерву колективи пішли за рахунку 4:0 на користь господарів.

На початку другої сорокап’ятихвилинки червону картку за зрив атаки отримав голкіпер «Колоса». Тож кобелячан довелось догравати вдесятьох. Їм вдалося відквитати два м’ячі. Їх авторами стали брати Дмитро Зайцев та Олег Галькович. «Колосяни» затиснули суперників на їх половині поля. Небезпечно пробивали Волочай, Неживий, Пищита, Галаган. Та до завершення гри рахунок залишився незмінним. 4:2 — «Колос» продовжує програшну серію матчів. У підсумку «колосяни» опускаються на передостаннє місце в турнірній таблиці.
Результати інших матчів групи Б: «Стандарт» — «Маяк» 1:4 (молодь 1:3), ФК «Карлівка» — «Вікторія» 0:1 (молодь 2:3), ФК «Машівка» — «Псьол» 2:0 (молодь 1:3).

Новини районного футболу

21 травня були зіграні матчі ІV туру чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу, де зафіксовано такі результати. І ліга: «Лан» (Шенгури) — «Котовське» 4:1, «Червоні Квіти» — «Озера» 2:0, «Сокіл» (Білики) — «Дрижина» (Др. Гребля) 0:1, «Іванівка» — «Урожай» (Мідянівка) 0:0, «Спарта» (Лутовинівка) — «Дашківка» 3:4; ІІ ліга: «Водник» (Вільховатка) — «Колос» (Павлівка) 1:2, «Радянське» — «Оріль» (Канави) 4:1, «Дніпро» (Світлогірське) — «Стріла» (Сухинівка) 4:0, «Спартак» (Рибалки) — «Кірове» 4:1, «Бродщина» — «Маяк» (Орлик) 1:6.

У наступному V турі, який відбудеться 4 червня, будуть зустрічатися: І ліга: «Котовське» — «Дашківка», «Прапор» (Підгора) — «Лан» (Шенгури), «Озера» — «Локомотив» (Бутенки), «Дрижина» (Др. Гребля) — «Червоні Квіти», «Урожай» (Мідянівка) — «Сокіл» (Білики), «Іванівка» — «Спарта» (Лутовинівка); ІІ ліга: «Колос» (Павлівка) — «Маяк» (Орлик), «Оріль» (Канави) — «Водник» (Вільховатка), «Стріла» (Сухинівка) — «Радянське», «Кірове» — «Дніпро» (Світлогірське), «Спартак» (Рибалки) — «Бродщина». Початок матчів о 18 годині.

Анонс

У суботу в рамках VII туру чемпіонату Полтавської області з футболу ФК «Кобеляки» прийматиме футболістів із Карлівки. Початок зустрічей о 15:00 молодіжні склади, о 17:00 — дорослі.

У неділю 5 червня на районному стадіоні відбудеться товариська зустріч між командами «Колос» (Кобеляки) та параолімпійською збірною України (з вадами слуху). Початок о 17‑й годині.