Хет-трик від Маньківського та копняк від Тарганчука

Минулої суботи були зіграні матчі V туру чемпіонату та першості Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу.

За результатами попереднього туру, турнірка в першій лізі виглядала так. Очолювали її «Червоні Квіти», за ними знаходились «Лан» і «Урожай». Усі три команди мали однакову кількість очок, по три виграші і одній нічиїй. На розстановку місць у турнірці впливала лише різниця забитих і пропущених м’ячів. Та суботні поєдинки змінили розташування цих команд.
Центральними можна назвати одразу два матчі п’ятого туру: «Урожай» проти «Сокола» та «Дрижина» проти «Червоних Квітів». За тиждень до гри з мідянівцями біличани приймали вдома «Дрижину» і поступились із мінімальним рахунком 0:1. Місцеві футбольні критики пророкували тяжкий поєдинок для «Урожаю». Навіть говорили про те, що мідянівці можуть завершити безпрограшну серію матчів. Та у гравців «Урожаю» і їх тренера Романа Мілька були свої плани на цей поєдинок і вони їх реалізували сповна.

На сьомій хвилині за мідянівську команду відзначився Валерій Галаган. Скориставшись помилкою захисту, він проштовхнув кулю у ворота голкіпера Ігоря Зубка. Через п’ять хвилин його колега Олег Маньківський прострільним ударом із 25‑и метрів подвоює результат. А невдовзі й потроює його. Ці три швидкі голи далися взнаки «соколам» і повністю деморалізували їх. Олег Маньківський до завершення першої половини матчу встигає закинути ще один м’яч.

У другій сорокап’ятихвилинці кілька шансів забити гол престижу мали біличани. Та голкіпер господарів Олександр Комісарчик щоразу рятував ворота. Ближче до 70‑ї хвилини Євген Волочай із подачі Маньківського забиває п’ятий гол. А під завісу Олег Галаган, випередивши воротаря суперників, збільшив рахунок до шести м’ячів. 6:0 — «Урожай» знову очолює турнірну таблицю району.

У поєдинку між «Дрижиною» та «Червоними Квітами» перемогу святкувала команда Валерія Дриги. «Дрижанин» Володимир Борсало, вийшовши один на один із воротарем «квітян», забив перший гол у грі. Після розіграшу «дрижанами» кутового, Сергій Хрипко віддав навісну передачу у карний майданчик суперників, де Дмитро Зайцев замкнув її головою — 2:0. Ще до перерви на контратаці «квітяни» скоротили відставання на один м’яч. Поєдинок між командами так і завершився з рахунком 2:1 на користь «Дрижиної».

Статус скандального отримує матч підгорянського «Прапора» та шенгурівського «Лану». Крім балачок, негативних емоцій і нервів, футболісти застосували силу до судді. Першим рахунок у матчі відкрив «ланівець» Дмитро Михайленко. Та вже за кілька хвилин результат влучним ударом із-за штрафної лінії зрівнює підгорянин Владислав Кісіль. А до завершення першого тайму гравець «Прапора» Володимир Дрига збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Володя, перебуваючи на правому фланзі метрів за 30 до воріт, отримав пас від Євгена Кликова і відправив кулю у дальню ліву «дев’ятку». На перерву команди пішли за рахунку 2:1. У другому таймі колективи більше змагались в перекрикуванні. Футболісти постійно сварились і намагались довести судді Володимиру Калитці свою правоту. У одному з моментів «ланівець»  Славко Тарганчук для цього застосував не лише словесні аргументи, а й ударив суддю ногою. За що у відповідь миттєво отримав удар в обличчя та червону картку. Із великими потугами команди усе ж завершили цю зустріч. Більше забитих голів у грі не було.

У інших матчах туру зафіксовані такі результати: І ліга: «Котовське» — «Дашківка» 5:2, «Озера» — «Локомотив» (Бутенки) 2:2, «Іванівка» — «Спарта» (Лутовинівка) 3:0; ІІ ліга: «Колос» (Павлівка) — «Маяк» (Орлик) 3:1, «Оріль» (Канави) — «Водник» (Вільховатка) 0:1, «Стріла» (Сухинівка) — «Радянське» 1:2, «Кірове» — «Дніпро» (Світлогірське) — рішення КДК, «Спартак» (Рибалки) — «Бродщина» 11:0.

У наступному VІ турі 11 червня будуть зустрічатися такі пари команд: І ліга: «Дашківка» — «Прапор» (Підгора), «Лан» (Шенгури) — «Озера», «Локомотив» (Бутенки) — «Дрижина» (Др. Гребля), «Червоні Квіти» — «Урожай» (Мідянівка), «Сокіл» (Білики) — «Іванівка», «Спарта» (Лутовинівка) — «Котовське»; ІІ ліга: «Маяк» (Орлик) — «Оріль» (Канави), «Водник» (Вільховатка) — «Стріла» (Сухинівка), «Радянське» — «Кірове», «Дніпро» (Світлогірське) — «Спартак» (Рибалки), «Бродщина» — «Колос» (Павлівка).

Анонс

У суботу 11 червня на пляжах «Золотий», «Рибалки», «Попова» проходитимуть змагання Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу. До участь запрошуються колективи фізкультури сільських громад району та всі бажаючі. Початок о 9-ій годині.