Чому зараз не так, як колись
Комунальні служби працюють у цілодобовому режимі. Задіяно усю наявну комунальну техніку та людські ресурси. Головні зусилля шляхової експлуатаційної дільниці останні дні були спрямовані на розчищення доріг, вивезення снігу та прочищення зливової каналізації. Останнє було особливо важливо в урахуванням потепління задля упередження концентрації на дорогах великої маси води. Про обсяги робіт свідчить вже те, що лише за дві доби на вулиці міста було висипано 360 тонн соляної суміші. Слід зазначити, що умови були складні, адже як підкреслив начальник ШЕД Семен Солдатенко, дощі відразу її змивали і доводилося посипати знову і знову. Керівник скаржиться: «ще не так давно на роботи залучалася велика кількість техніки підприємств та військових частин, але сьогодні вже немає ні тієї техніки, ні військових».
Зусилля працівників житлово-експлуатаційних підприємств нині спрямовані на боротьбу з кригою та посипання тротуарів вулиць і дворів. (А це в середньому 280 двірників щодня). Вони замість піску використовують гранвідсів, який значно ефективніший, бо його фракції більші, ніж піщані. Пісок в умовах постійних опадів відразу осідав і виявився повністю неефективним. Начальник КП ЖЕУ №1 Людмила Слуцька каже: «ми розуміємо, що двірників не вистачає і можемо збільшувати штати, але чи готові мешканці платити у два – три рази більше за комунальні послуги?» Інше питання. Чи швидко можна заповнювати вакансії при такій невисокій оплати праці двірника?
У всякому разі працівники комунальних служб зараз думають не про заробітну плату. І вдень і вночі вони дбають про те, щоб виправити ситуацію. Двірники того ж першого ЖЕУ нарікають на невдоволення мешканців щодо їхньої роботи. «Той, хто думає, що ми не стараємося глибоко помиляється. За невелику заробітну плату ми викладаємося повністю», - наполягають вони. Те ж кажуть й працівники інших комунальних підприємств.
Так, комунальним службам нелегко. Їм треба поспішати, адже насуваються нові холоди й нові опади. І якщо вчасно не прибрати, то місто може чекати справжній колапс. Бажання працювати їм не позичати, тим більше, що необхідним вони забезпечені. У всякому разі пальним - по потребі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном