ЗНО зменшило шанси випускників шкіл-інтернатів на вступ до вишів
…З одного боку, завдяки такій системі до вишів вступають діти з вищім рівнем знань, з іншого - така “зрівнялівка” обмежує дітей-сиріт. Адже діти, які виховуються у сім’ї, мають змогу займатися додатково з репетиторами, – розповідає Олександр Кириченко. – До того ж, якщо не вистачить відповідної кількості балів, незалежне тестування можна повторно пройти лише наступного року. Пільги ж для дітей-сиріт діють лише до 23 років. А наш інтернат закінчують не лише сімнадцятирічні, а й старші”.
Вихованці школи-інтернату цього року складатимуть незалежне зовнішнє тестування вже втретє. Випускники минулого та позаминулого років здебільшого навчаються у вищих навчальних закладах області. Так, з 15 випускників 2009 року одинадцять писали тести і всі отримали необхідну кількість балів для вступу. Один випускник зараз навчається у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка, двоє – у Полтавському державному педагогічному університеті. Шестеро здобувають освіту у Кременчуцькому державному університеті ім. М. Остроградського, льотному коледжі та педагогічному училищі. Троє обрали собі Хорольський агропромисловий коледж. Ті ж, хто не проходив ЗНО, навчаються у ПТУ області.
Цього року з 15 випускників вирішили складати зовнішнє незалежне тестування 10. Четверо з них хочуть вступити на економічний факультет КДУ, троє – до Полтавського педагогічного університету. Також є бажаючі вступити у ветеринарно-зоотехнічний коледж, що під Миргородом.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном