«Сталь» перемагає «Мир»

Минулих вихідних пройшли календарні ігри ХІІ туру відкритої першості Царичанського району з футболу.

Найочікуванішим матчем цього туру була зустріч «Сталь» (Китайгород) — «Мир» (Царичанка), яка проходила на стадіоні «Діброва» селища Царичанка.

Матч розпочався рівною боротьбою, обидві команди проводили досить небезпечні атаки, але до середини тайму забити так нікому і не вдалось.

На 27­ій хвилині першого тайму Дмитро Гармаш відкриває рахунок у цій зустрічі ударом під попередчину і робить рахунок 1:0 на користь китайгородців.

«Миряни» не встигли оговтатись від пропущеного голу і через три хвилини пропускають ще один м’яч (0:2). Відзначився Віталій Зеленяк. На цьому китайгородці не зупинилися і під завісу першого тайму Сергій Палюх влучним ударом із­за меж штрафного майданчика влучає в девятку воріт «мирян».

Команди ідуть на перерву з рахунком 3:0 на користь «Сталі».

Другий тайм розпочався досить жваво. «Миряни» робили спроби скоротити рахунок, але захист китайгородців працював на «відмінно» і вдало відбивав усі атаки «мирян». «Сталь» на цьому теж не зупинилася і продовжувала вдало атакувати. На 51­ій хвилині Віталій Зеленяк оформляє дубль і рахунок стає 4:0.

Через 15 хвилин дубль робить Сергій Палюх після вдало виконаного штрафного удару (5:0).

Під завісу другого тайму «мирянам» удається відіграти одного м’яча, але догнати китайгородців було вже неможливо.