Вхід | Реєстрація

Як можна стати офіцером Збройних Сил України?

Як можна стати офіцером Збройних Сил України?

Тих випускників шкіл, ПТУ та коледжів, що мріють про військову кар’єру і готові стати на захист України, вищі військові навчальні заклади запрошують на навчання.

Професія військового завжди вважалася почесною і вкрай необхідною. Останні три роки довели, що лише могутня армія може гарантувати суверенітет та незалежність Україні, мирне життя українському народу. Основою цієї армії, її стрижнем є офіцери, які командують військовими підрозділами та частинами, займаються матеріально-технічним забезпеченням ЗСУ, підготовкою та вихованням особового складу.

Для того, щоб стати офіцером, необхідно закінчити один із вищих військових навчальних закладів, або військовий інститут (факультет) цивільних ВНЗ України. До них приймають на навчання осіб з числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової служби та військової служби за контрактом. Випускники ВВНЗ отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка та відповідну кваліфікацію.

 

ДЕ НАВЧАЮТЬ НА ОФІЦЕРА?

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Здійснює підготовку офіцерів Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ: військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією, радіотехнічного та аеродромно-технічного забезпечення, спеціалістів інженерно-авіаційної служби, автоматизованих систем управління озброєнням, метрологів.

 

Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів)

Здійснює підготовку офіцерів командного та інженерного профілю для підрозділів танкових, механізованих, інженерних військ, ракетних військ та артилерії, фахівців з організації виховної роботи.

 

Військова академія (м.Одеса)

Здійснює підготовку офіцерів командного профілю для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки і спеціального призначення, військових фахівців з тилового забезпечення, експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, автомобільної техніки та фізичної підготовки у військах.

 

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Здійснює підготовку військових журналістів, перекладачів, психологів, фінансистів, юристів, фахівців з картографії та топогеодезії, міжнародної інформації та міжнародних відносин.

 

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м.Київ)

Здійснює підготовку офіцерів-зв’язківців, фахівців з експлуатації автоматизованих систем управління військами, комп’ютерних систем, систем криптографічного і технічного захисту інформації, технологій безпеки у кібернетичному просторі, програмного забезпечення.

 

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

Здійснює підготовку офіцерів – фахівців з експлуатації радіоелектронних комплексів, техніки спецпризначення та спеціального зв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації, автоматизованої обробки інформації та роботизованих систем спеціального призначення.

 

Факультет військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Здійснює підготовку офіцерів – фахівців радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ, а також офіцерів-танкістів інженерного профілю.

 

Факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил України.

 

Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Здійснює підготовку військових юристів.

 

Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Здійснює підготовку офіцерів служби пально-мастильних матеріалів.

 

Отримати спеціальність військового зв’язківця можна також у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава)

 

ВАЖЛИВО! Абітурієнти з числа цивільної молоді можуть вступати до ВВНЗ лише через військкомати. Писати заяві, проходити медичну комісію та готувати документи для вступу до ВВНЗ треба не пізніше квітня. А краще це не залишати на останній день і все зробити заздалегідь. Прийом заяв вже почався.

Детальніше про умови вступу до ВВНЗ можна дізнатися у Козельщинському районному військовому комісаріаті. Телефон чергового – 3-10-04

 


Автор: Віктор КРУК


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Козельщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації