Вхід | Реєстрація

Заправляєш авто газом, значить умієш економити

Заправляєш авто газом, значить умієш економити

Треба віддати належне письменникам Іллі Ільфу і Євгену Петрову за роман «Золоте теля». Крім того, що ця книга є геніальним творінням, вони стали «батьками» безсмертного гасла «Автомобіль — це не розкіш, а засіб пересування». І це дійсно так. У наш час більшість людей не можуть обійтися без транспортного засобу. Автомобіль поєднує в собі швидкість, практичність, комфорт. І чим дорожчий транспортний засіб, тим надійніше й безпечніше водій себе в ньому почуває. Здавалося б, що може бути краще? Та є одне але.

Кожен автомобіліст знає, що для того, аби транспортний засіб доїхав із одного місця в інше, його необхідно заправити паливно-мастильними матеріалами. І ось на цьому моменті й варто зупинитись. 
У далекі «совкові» часи водії отримували заробітну плату не за кілометраж чи відпрацьовані дні, а за використані паливні матеріали. Тому траплялося так, що водії, аби заробити більше коштів, просто виливали з баку паливо прямо на землю. Сьогодні ці розповіді можна вважати байками. І в наші дні власники транспортних засобів з іронією жартують, що країна таки вступила в Європу, якщо за один літр бензину доводиться плати суму, майже еквівалентну одному долару. Звичайно, що переважна більшість водіїв не в змозі купувати паливні матеріали за такими розцінками, тому всі ці люди переобладнують свої автомобілі на газ. Тобто, установлюють газобалонне обладнання. Щоб переконатися у доцільності його використання, достатньо провести елементарні обрахунки. Для цього звернемось до спеціалістів компанії «На газу», яка більше 5 років працює на ринку України та займається продажем, установкою та сервісним обслуговуванням газобалонного обладнання.

Фахівці компанії говорять, що водії, які заправляють свої автомобілі пропаном чи бутаном, проїжджаючи в день 50 кілометрів, економлять за рік 20 тисяч гривень. Тобто, газ обходиться дешевше бензину у 2 рази. Що дозволяє автовласникам економити на паливі до 50 відсотків.

Та є ще один важливий нюанс, про який розповіли спеціалісти «На газу». Вони пояснили, що найважливішою складовою газобалонного обладнання є газові форсунки, які відповідають за випуск рідини в колектор. Детально познайомитись із їх модифікаціями можна на сайті http://na-gazu.com.ua/gazovye-forsunki/. Фахівці «На газу» наголошують, що витрата палива і робота двигуна напряму залежить від якості форсунок. Тому вони рекомендують установлювати перевірені пристрої для розпилювання рідини. Повагу у спеціалістів завоювала продукція італійських компаній. Зокрема, Matrix, яка вважається лідером серед виробників ГБО для автомобілів. Ці італійські форсунки поєднують у собі найкращі якості: тривалий термін та високу швидкість роботи.

Отож, якщо ви хочете, щоб автомобіль при будь-яких обставинах був засобом пересування і не «з’їдав» половину, а то й увесь ваш сімейний бюджет, встановлюйте якісне газобалонне обладнання.

Ні цвяха, ні жезла вам на дорозі!


Автор: Віктор Бабаєв
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації