Google news
Вхід | Реєстрація

Миргород став першим містом області, де у 2017 році підняли вартість проїзду в громадському транспорті

Миргород став першим містом області, де у 2017 році підняли вартість проїзду в громадському транспорті

З 20 березня вартість проїзду у миргородських маршрутках становитиме 4 грн.

14 березня міськвиконком Миргородської міськради затвердив нову вартість проїзду у місцевих маршрутках. Вартість зросла на 1 грн й тепер становитиме 4 грн. Про це повідомили у прес-службі Миргородської міськради.

Начальник відділу економічного прогнозування і туризму Оксана Голуб, заявила, що зростання вартості відбулося через звертання перевізників. Адже за словами останніх, піднялась ціна на паливо й мінімальна зарплата, тому ціна 3 грн вже не відповідає ринку.

Мер Миргорода Сергій Соломаха запевнив, що у зв’язку зі зростанням вартості проїзду, міська влада матиме тепер більше вимог щодо якості перевезення пасажирів.

Нагадаємо, раніше перевізники Кременчука та Лубен вимагали від керівництва свої міст підняти проїзд до 4,50 грн. Проте, поки що, рішення про збільшення вартості проїзду так і не дочекалися.


Автор: Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Миргород | Фінанси
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль