Як живуть на Полтавщині діти-сироти ?
Отже, для того, аби діти в Кременчуці та прилеглих до нього районів, не ставали сиротами, обласна влада відкрила спеціальний кризовий центр в приміському селі Омельник. Тут живуть молоді породілля, у яких немає житла й які через різні життєві обставини опинилися на вулиці. Нині таких жінок з грудними дітьми в Центрі –семеро, і за час поки вони перебувають на державному утриманні, обласна влада намагається вирішити питання надання породіллям житла та подальшого забезпечення роботою.
Втім, є випадки, коли матері відмовляються зовсім від новонароджених і далі офіційні сироти потрапляють вже у Будинок дитини. Добре, якщо ці діти – не важко хворі, тож є надія, що їх усиновлять. Але в найгіршому випадку, вже по досягненні шести років діти потрапляють в спеціалізовані інтернати області, де проведуть все життя. І сьогодні ми знаємо, що один з мешканців такого інтернату, тридцятирічний колишній випускник кременчуцького Будинку дитини, Антон Луганський добре малює, але лише ногами…
Нині ж своєї долі в Кременчуцькому будинку чекають 88 дітлахів віком від року до шести і нині керівництво закладу планує для 7 дітей старшого віку відкрити підготовчий клас.Решта, що від самих дітей та їх батьків не залежить, зауважень не викликає. Держава виділяє для харчування сиріт кошти з розрахунку 20 гривень на день і ніяких проблем з фінансуванням тут не мають. Умови перебування дітей в сирітському притулку, які створені обласною владою, якнайкращі. У яких саме умовах живуть в спеціалізованих інтернат області вже дорослі сироти, журналістам пообіцяли показати.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном