В Раді сталося рекордне масове кнопкодавство (фото) (відео)

В Раді сталося рекордне масове кнопкодавство

В Раді сталося рекордне масове кнопкодавство. Серед кнопкодавів був і Андрій Река, як повідомляє ГР «Чесно».

Під час голосування на пленарному засіданні у вівторок, 20 червня, зафіксовано новий рекорд з кнопкодавства - в масовому порушенні Конституції брали участь десятеро нардепів.

З групи "Партія Відродження" кнопкодавили - Антон Яценко, Євген Гєллєр, Віталій Хомутиннік, Дмитро Святаш, Віктор Бондар та Станіслав Березкін. 

Безсоромно кнопкодавили - Березкін та Святаш, а Антон Яценко зробив це привселюдно за трьох. Колеги по групі - Гєллєр та Хомутиннік - "ставали в позу" над чужими кнопками. 

Від "Опозиційного блоку", ймовірно, кнопкодавив Михайло Добкін за брата Дмитра.

З "Народного фронту" порушували Конституцію "на гальорці" Сергій Фаєрмарк та Олександр Кірш.

Колега Андрій Река, який нещодавно показував язика кореспондентці ЧЕСНО в Раді, погладивши себе по голівці, натиснув кнопку сусіда.

Масове порушення сталося під час голосування за законопроект №6232 про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів.

 


Автор: ГР «Чесно»


20 червня 2017, 20:11 | Полтавщина | Політика
1. ukr2017 / 21 червня 2017, 23:10
Колега Андрій Река, який нещодавно показував язика кореспондентці ЧЕСНО в Раді, погладивши себе по голівці, натиснув кнопку сусіда.
Ти диви,а наш теж навчився кнопки давити і язика показуваати.Що значит із села до міста потрапити.Зате наш,хоч і повне ....
2. Dana77 / 22 червня 2017, 10:29
Кажись, ще недавно за подібні дії він називав бандюками регіоналів. А сам не менший бандюк. Переконалися, голосувальники за Реку? Хай напишуть про це районні газети з його округа, чи вони до групи «Чесно» не входять?
3. ukr2017 / 22 червня 2017, 17:45
2.Dana77
«Кажись, ще недавно за подібні дії він називав бандюками регіоналів. А сам не менший бандюк»

Видно то були просто бандитські розбірки,а не жертву з себе робив і борця
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації