Проти Юрія Лебедина порушили справу

Проти Юрія Лебедина порушили справу

Депутата Полтавської обласної ради та засновника «Чистої криниці» звинувачують у неповному декларуванні статків.

Юрія Лебедина звинувачують у поданні завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, тобто у порушенні Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

В ухвалі Жовтневого суду міста Полтава, яке можна знайти у Єдиному реєстрі судових рішень, зазначено, що у 2016‑му році підприємство «Чиста криниця» повернуло своєму засновнику частину позики у сумі 42 мільйони 650 тисяч 400 гривень. У щорічній декларації Юрія Лебедина ці кошти не вказані.

Також у рішенні вказано, що у 2016‑му році засновник «Чистої криниці» отримав від підприємства 8 мільйонів 765 тисяч гривень, які не відобразив у розділі 11 декларації. У письмовому поясненні вказав, що зберігав цю готівку за місцем проживання.

У декларації Юрія Лебедина за 2016 рік вказані одна земельна ділянка, будинок у Драбинівці, будинок у Чернеччині Магдалинівського району, квартира у Харкові та нежитлова будова у Руденківці. Також депутат обласної ради задекларував товариство «Чиста криниця», яке оцінене у 40 мільйонів гривень.

Крім цього, Юрій Лебедин отримав у 2016‑му році 17 262 гривні заробітної платні у «Чисті криниці», 53 810 гривень від надання майна в оренду і 990 000 гривень дивідендів від ТОВ «Спецкран».

За санкцією статті 366-1 Кримінального кодексу України «Декларування недостовірної інформації» депутата обласної ради можуть покарати штрафом у сумі від 42 500 до 51 000 гривень, громадськими роботами на час від 150 до 240 годин або 2-ма роками позбавлення волі.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

8 жовтня 2017, 12:01 | Нові Cанжари | Політика


1. don / 8 жовтня 2017, 13:33
Цікаво, за що це йому 17200 з/п Чиста криниця заплатила
2. ИВЕН / 8 жовтня 2017, 21:22
1.don
«Цікаво»


БРЕД-що за тупе запитання.....
3. ЛУНА / 9 жовтня 2017, 10:47
Визуально похож на нидзю.Это конечно шутка.А если серьезно,то человек не бедный,мог бы нанять юриста что бы заполнил декларацию,без пропусков.Что скрыл информацию умышленно непохоже.Ведь такие доходы очень просто выявляются.
4. Selena2017 / 9 жовтня 2017, 11:26
Пані Луна, з приводу цієї людини ваші жарти жорстокі і недоречні. Ще раз засвідчуєте власну поверховість суджень.
5. ЛУНА / 9 жовтня 2017, 13:40
4.Selena2017
«Пані Луна, з приводу цієї людини ваші жарти жорстокі і недоречні.»

Может быть.Я не знаю этого человека лично.Может в этом случае я не права.
6. Vlada82 / 9 жовтня 2017, 16:12
Ці люди вміють ховати свої мільйони і на такі суми не помиляються, тож не будьте наївними! Навряд чи Лебедин з самого початку самостійно заповнював свою декларацію, скоріш за все робили це юристи під його ж керівництвом, так шо «помилка» там свідома. Питання в іншому: чому «наїхали» на Лебедина? Не під тим політичним прапором пішов на вибори у 2015-му? Подивимось тепер, якими принциповими будуть у цій справі правоохоронці, наскільки рівні всі перед Законом і як відмазуватиме його від цієї «помилки» ВО "Батьківщина". До речі, Паршевлюк свідомо не вказав, від якої політсили Лебедин є депутатом облради? І ще одне. У статті зазначено, що є ухвала Жовтневого суду міста Полтава у цій справі, але щодо конкретного покарання автор чомусь робить лише припущення. Я про те, шо коли є ухвала, значить уже визначено й конкретну відповідальність. Чи помиляюсь?
7. don / 9 жовтня 2017, 16:23
та роздули його теке, що прям страшне що случилось. Він же ці кошти не вкрав? Він просто не розібрався в яку графу 42 мільйони поставити, ці бюрократи такі складні бланки понапридумували, мабуть заплутався в трьох соснах
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації