З надією на допомогу

З надією на допомогу

З великою біллю в серці звертаюся до небайдужих людей. Моя мама, Швець Тетяна Олексіївна, вже багато років страждає на захворювання хребта та суглобів, яке протікає у тяжкій формі. Це призвело до незворотних наслідків: деформація колінних суглобів, зміщення хребта на критичну для життя відстань, що не дає змоги нормально рухатися і призводить до повної недієздатності. Постійні пекельні болі, які вона затушує знеболювальними, не дають їй ні спати, ні їсти. Прийом сильнодіючих препаратів призвів до серйозних проблем, пов’язаних із кишково‑шлунковим трактом.

Мама потребує термінового довготривалого лікування, в яке входять дороговартісні операції на хребті та заміна колінних суглобів. Критична ситуація, яка склалася у моїй родині, змусила мене звернутися за допомогою до добросердечних людей, які б змогли допомогти моїй матусі. Їй лише 53 роки, вона ще молода і дуже потрібна мені і як мама, і як бабуся моєї донечки. Я не можу спокійно дивитися на її страждання. У мене безвихідна ситуація: усе, що я могла заробити і віддати, йде на її лікування, але цього замало. Від усього серця прошу про допомогу.

Тел. 066–533–87–65 — мама, Швець Тетяна Олексіївна

Тел. 066–568–14–00 — донька, Кривич Олександра Володимирівна

Картка для перерахування коштів 4731 2191 0634 2656 в ПАТ КБ «ПриватБанк» Кривич Олександра Володимирівна.

Вдячна всім за будь-яку допомогу.


Автор: «ЕХО»
Поділитися:
4 листопада 2017, 10:06 | Регіон: Царичанка | Категорія: Благодійність | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації