Два будинки і одна квартира

Два будинки і одна квартира

У 2017 році спеціалісти Управління соцзахисту населення Кобеляцької райдержадміністрації допомогли придбати житло ветерану війни і двом сім’ям загиблих військових.

Як розповіла Оксана Калюжна, начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, житло придбали мешканцям Червоноквітівської, Бродщинської та Жуківської сільських рад. Усі вони перебували на квартирному обліку і потребували поліпшення житлових умов. Обрати для себе житло люди можуть на всій території держави. Його гранична вартість вираховується за спеціальною формулою.

Згідно з державною програмою та Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соцзахисту», першим у цьому році придбав будинок учасник антитерористичної операції Анатолій Кузьменко. Під час військової служби на сході він отримав інвалідність ІІ групи. Разом із дружиною, двома доньками і сином (двоє дітей — малолітні, одна — неповнолітня) проживали в селі Прогрес Червоноквітівської сільської ради.

— Анатолій Кузьменко обрав для своєї багатодітної сім’ї будинок у Біликах, — говорить Оксана Калюжна. — Для його придбання надійшла субвенція з державного бюджету місцевим. Разом із земельною ділянкою будинок обійшовся в 995 674 гривні. З 18 вересня Кузьменки стали власниками нового житла.

Також спеціалісти Управління соцзахисту допомогли покращити житлові умови Тамарі Твердохліб, матері загиблого військового Володимира Вільковського, яка проживала в селі Самарщина Бродщинської сільської ради. Їй 20 жовтня придбали будинок та земельну ділянку в Кобеляках, вартістю 436 023 гривні.

Для восьмирічного Данила Рубана 31 жовтня була придбана квартира в райцентрі, яка коштувала 450 080 гривень. Його батько Сергій Месеча загинув у липні минулого року під час проходження служби на Донбасі. Хлопець разом із мамою проживав у селі Жуки. Тепер вони переїдуть у Кобеляки.

— 13 жовтня на засіданні комісії при Кобеляцькій РДА було прийняте рішення про надання грошової компенсації Віті Федоріній, чоловік якої, Юрій Федорін, загинув у червні цього року на Луганщині під час виконання військового завдання, — пояснює представник Управління соцзахисту. — Сім’я Федоріних до військового конфлікту проживала в Луганській області. Та потім Юрій разом із дружиною і трьома дітьми переїхали в селище Білики. Жінка обрала квартиру в Полтаві вартістю 704 801 гривня. Зараз вирішуємо деякі питання. Сподіваємось, що до кінця року вони мають вселитись у власне житло.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»


5 грудня 2017, 09:11 | Кобеляки | Суспільство1. Седой / 5 грудня 2017, 11:21
Удобно придумали. Поехал, своих пошмалял, тебя за это грохнули, семье квартиру с налогов тех, кого ты убил. Две задачи одновременно - население уменьшается и благосостояние растет... Где ваши мозги??? Одумаетесь наконец??? Блин, ну хоть бы не писали об этом!
2. Седой / 5 грудня 2017, 11:25
Жен и детей конечно жалко. Но разве не жалко и тех, которых он убивал на Донбассе? Нормальная жена костьми бы легла, но не отпустила. Только не надо воя про защиту незалежности. Это не они к вам пришли, вы к ним поперлись, авиацией утюжа обладминистрацию. Или уже забыли за 4 года? Вон сегодня Миху закрыли, позавчера канал ТВ забанили, не в Инете - на улице толпой. Ждите евродемократии от ПЕти с Вовой и алкашом Югой
3. Чудо Юдо / 5 грудня 2017, 11:40
Сєдой як вати об’їсться, так його тут же плющити починає.
Між першим і другим коментом 4 хвилини різниці.
Мабуть відволікався щоб похреститися на ікону Путіна, швиденько прочитавши молітву за здравіє царя і мілосєрдіє його до холопов.
4. Седой / 5 грудня 2017, 12:32
а по существу есть что возразить?
5. Адекватник / 5 грудня 2017, 12:55
1.Седой
«Удобно придумали. Поехал, своих пошмалял, тебя за это грохнули, семье квартиру с налогов тех, кого ты убил. Две задачи одновременно - население уменьшается и благосостояние растет...»

А таки да.
1.Седой
«Где ваши мозги???»

Откуда у свидомых мозги? Посилання на scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net
6. Beri Mor / 5 грудня 2017, 16:06
2.Седой
«Вон сегодня Миху закрыли»

Уже відкрили,зараз на сцені піс.юнами міряються,хто з них більший патріот.
7. don / 5 грудня 2017, 16:35
"бе-бе-бе-бе, со мной ни кто так не розговаривал"
8. Ltava / 5 грудня 2017, 17:12
2.Седой
« Это не они к вам пришли, вы к ним поперлись»

А можна Вас запитати : "Чих холоп будете ? ". А то все ви та вони , Ви звідкіля так на нас із висоти спостерігаєте ?

Змінено 05.12.2017, 17:14
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації