У Новосанжарській раді змінилися одинадцять депутатів (фото)

У Новосанжарській раді змінилися одинадцять депутатів

Після виборів 29‑го жовтня частину депутатів від ВО «Батьківщина» обрали до рад об’єднаних територіальних громад. На їх місце піднялися наступні по партійному списку. Під час сесії 27‑го листопада їм вручили посвідчення депутатів та нагрудні значки.

Сесія розпочинається з виступу голови Новосанжарської районної виборчої комісії Тетяни Гусак. Вона повідомляє, що, у зв’язку із обранням до рад об’єднаних територіальних громад, припинили повноваження депутатів районної ради наступні представники «Батьківщини»: Іван Базяка, Іван Гак, Олександр Граб, Олександр Дігтенко, Анатолій Діденко, Андрій Дігтяр, Олександр Калантай, Олександр Коломацький, Віктор Сидоренко, Василь Філіпась та Ніна Шеремета.

Їх місця у районній раді зайняли одинадцять наступних за списком представників ВО «Батьківщина». Після офіційного оголошення свої посвідчення та значки з рук голови районної ради Геннадія Супруна отримують: Лідія Бабенко, Володимир Бодак, Тетяна Ганжа, Олена Маслак, Микола Оксюта, Марина Ольшницька, Микола Середа, Наталія Стрижак, Анатолій Сутковий, Олександр Хвіткевич та Олена Шкільна.

Присутні вітають новоприбулих депутатів оплесками, а голова ради повідомляє, що усі 11 депутатів входять до складу фракції ВО «Батьківщини» у районній раді. На цьому в сесії оголошують перерву до 30‑го листопада.


Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»
Поділитися:
1 грудня 2017, 13:31 | Регіон: Нові Cанжари | Категорія: Політика | Сторінка для друку1. Ltava / 2 грудня 2017, 16:09 Вставити цитату
На їх місце піднялися наступні по партійному списку. І на що це вплинуло ?
2. ukr2017 / 2 грудня 2017, 18:52 Вставити цитату
Скільки вони встигнуть відсидіти сесій?Якби їх спитав хто чи вони знають чого прийшли і які обовязки?
3. Ltava / 2 грудня 2017, 19:25 Вставити цитату
2.ukr2017
« хто чи вони знають чого прийшли і які обовязки?»

А що хтось у інших депутатів любої громади і ради запитував ? Ні депутати ні ( що найголовніше ) виборці не знають і не цікавляться хто і дл чого обирався і обираєтьс .
4. Borch / 12 грудня 2017, 03:18 Вставити цитату
3.Ltava
«А що хтось у інших депутатів любої громади і ради запитував ? Ні депутати ні ( що найголовніше ) виборці не знають і не цікавляться хто і дл чого обирався і обираєтьс .»

Ви ставите під сумнів вибір народу?
5. Ltava / 12 грудня 2017, 06:18 Вставити цитату
4.Borch
«Ви ставите під сумнів вибір народу?»

Ні , я ставлю під сумнів здатність цих людей робити усвідомлений вибір . Вони ніколи самостійно думати навіть не пробують , з народження до смерті " так як усі":))
6. don / 12 грудня 2017, 08:35 Вставити цитату
ти мабуть одна розумна, а всі інші дурні
7. Ltava / 12 грудня 2017, 11:53 Вставити цитату
6.don
«а всі інші дурні»

Де у мене слово " дурні " ? Я говорю про не бажання і не здатність до аналізу , до об"єктивної оцінки , до логічний висновків .
8. don / 12 грудня 2017, 11:55 Вставити цитату
ти тих людей знаєш? чи тобі вже як ображати то всіх підряд
угомонісь нещасна

Змінено 12.12.2017, 11:55
9. земеля / 12 грудня 2017, 12:08 Вставити цитату
7.Ltava
« до логічний висновків »


Дон , я рад за тебя. Что ты логику используешь. На пользу пошло ученье Адеквата, не зря он старался. Ты оказался прилежным учнем. Успехов тебе.
10. земеля / 12 грудня 2017, 12:12 Вставити цитату
Пардон, ошибочно обратился к Дону, это обращение к Лтаве.
11. земеля / 12 грудня 2017, 12:15 Вставити цитату
Но Дон то же молодец, чуется логика в мышлении. Ну прям Спиноза.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації