Валерій Головко хоче очолити футбольну федерацію за допомогою адмінтиску та Чечетова?

Валерій Головко хоче очолити футбольну федерацію за допомогою адмінтиску та Чечетова?

Очільник Полтавської області виставив свою кандидатуру на виборах голови федерації футболу Полтавської області, які мають відбутися 25-го грудня. Офіційно голова Полтавської ОДА декларує прозорість та відкритість, а неофіційно кандидатів від районних федерацій заздалегідь готують – як і коли підіймати руку під диригуванням новітніх «чечетових».

 

Полтавський губернатор йде у футбольні функціонери

Про своє бажання очолити обласну федерацію футболу та розвинути цей вид спорту у області Валерій Головко повідомляє на зустрічі із представниками районних федерацій 6-го грудня.

Ті принципи, які сьогодні я започаткував і презентував майбутнім делегатам федерації футболу, я думаю – вони сприймаються абсолютно правильно, виходячи з досвіду мого особистого на посаді голови обласної державної адміністрації – це відкритість, це прозорість, це спільне прийняття рішень, дасть можливість розвитку футболу в області, - говорить Валерій Головко у своєму коментарі для телекомпанії «Лтава» після зустрічі із делегатами.

Такою є публічна позиція губернатора. Так би мовити, офіційна. Як з’ясувалося, є ще й інша позиція, яку не демонструють журналістам під об’єктивами телекамер. Після офіційної частини зустрічі відбувається неофіційна, під час якої представники «команди Валерія Головка» роз’яснюють делегатам – як вони повинні будуть поводитися під час майбутньої конференції 25-го грудня.

«Будете смотреть на нас... Помните Чечетова?.. Вот так будем голосовать!»

До журналістів потрапив фрагмент аудіозапису, на якому чути голос, схожий на голос відомого на Полтавщині спортивного функціонера Віктора Пожечевського. У простих фразах він пояснює делегатам – як вони повинні будуть поводитися 25-го грудня під час конгресу.

«Нада проговорить некоторые моменты по 25 числу. Мы пройдем там гладко, никому не будем ни замечаний делать, ни угрожать, ни оскорблять, чтоб мы в канун Нового года – нам не нада эти дела нехорошие!»
(Очевидно, людина на запису має на увазі можливість силового протистояння під час конгресу. – Авт.)

 
«Если мы уже решили за какую команду будем голосовать. Три момента, которые я буду вас просить – как вам нужно голосовать. Первое. Мандатная комисия. От мандатной комисии много зависит. Подходит Хорол – нету мандата. Но это они так решили. А мы решим так, как поднимем руки.

Первое – за трёх человек, потом мы их назовем, три должны от нас в мандатной комисии. Следующее. Подойдут футбольние клубы. Им тоже мандаты не дадут. Но это скажут два человека – давать или не давать. А главные мы  с вами – как мы поднимем руку – так футбольные клубы и получат.
Как мы будем голосвать? Зал большой, рассядемя, разсосемся, помните Чечетова? Я говорю – как нам голосовать!»

 

Далі на запису людина із голосом, схожим на голос Віктора Пожечевського, пояснює, як під час конгресу потрібно домогтися отримання мандатів представниками полтавських футбольно-спортивних товариств та футбольних клубів.

«Последнее. Голосовать открытим голосованием. Вы будете видеть. Мы проголосуем в президию Головка и кого-то из нас и вы будете видеть – как голосовать!»

Сам Віктор Пожечевський, у якого взяли коментар журналісти «vpoltave.info», інформацію про тиск на делегатів називає дурницею.

«Дурниці, це все дурниці. Була зустріч кандата на посаду голови федерації Головка. Він зустрівся із делегатами, вони задали йому питання. Там нема ніде ні слова, там прізвища ніхто ніде не називав!»


У Козельщині делегатом зробили підлеглого Головка

Про тиск на делегатів майбутнього конгресу знають і у обласній федерації футболу. Її чинний голова – Олександр Кудацький – підтвердив це у своєму коментарі.

- Тиск відбувається. До мене доходить різна інформація. Я знаю, як змінили голову федерації у Козельщині. Він не хотів вносити зміни до протоколу про обрання делегатів. Голову змінили. Прислали новий протокол.  Тепер у нас лежить два протоколи. У другому, «правильному» протоколі один із делегатів – голова РДА.

(Нагадаємо, що голови РДА є представниками президентської гілки влади і фактичними підлеглими голів ОДА. Тобто «за» чи «проти» кандидата Головка голосуватиме його підлеглий із Козельщини. – Авт.)

Олександр Кудацький нагадує, що аналогічна нинішній ситуація була у грудні 2012-го року перед обранням нового голови федерації. Тоді об’їздом та «роботою» із делегатами займався... Віктор Пожечевський, який був одним із кандидатів.

- Тоді Віктор Пожечевський фактично керував федерацією, формував президію, лічильну комісію, «працював» із делегатами. Але все одно програв вибори, - згадує Олександр Кудацький. – Щодо слів Валерія Головка щодо того, що усе буде чесно і справедливо, то я йому вірю. Тому що він чесний та справедливий. Чи готовий я поступитися під час обрання нового голови федерації. Так, готовий, але людині, яка зробила для полтавського футболу принаймні, не менше, ніж я!


Автор: Влад ІМІРОВ, «ЕХО з регіону» (фотоколаж - ІВ «Полтавщина»)


20 грудня 2017, 09:00 | Полтавщина | Політика
Loading...

1. mezed / 20 грудня 2017, 21:35
Так Головко ж голова федерації хокею області! У нас у хокеї вже все прекрасно?!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномОстанні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації