Під звук сирени і запах газу

Під звук сирени і запах газу

Саме в таких умовах проходять зараз сесійні зібрання бутенківських депутатів.

Минулого тижня до редакції, точніше, до автора цієї статті, зателефонували два чоловіки. Обидва є депутатами Бутенківської об’єднаної територіальної громади. Говорили про одну подію, але, як часто це буває, по-різному.

Спочатку зателефонував депутат Анатолій Проскурня. Житель Дрижиної Греблі, котрий у свій час сам був головою сільради, не приховував свого обурення. Він розповів:

— У нас на другій сесії знову відбувалися кричущі події. Знову Павло Гунжель влаштував скандал. Він для того, щоб зірвати проведення сесії, увімкнув сирену на мегафоні. Потім у залі розбризкали сльозогінний газ. Довелося сесію проводити на вулиці. Я і більшість інших депутатів глибоко обурені поведінкою Гунжеля. Передайте моє звернення до начальника поліції Володимира Федана. Нехай його підлеглі вживають заходів. Фактично один депутат у нас постійно хуліганить. Думаю, що його потрібно притягти до адміністративної відповідальності.

Дещо пізніше зателефонував згаданий Павло Гунжель. Він по-іншому розставив акценти. Гунжель сказав:

— Дивіться відео в Інтернеті. На сесії на мене напали. Потім намагалися отруїти газом. Для газети це — новина. Буде продаватися, як гарячі пиріжки.

Відео в мережі дійсно є. Воно засвідчує, що від самого початку сесії Павло Гунжель спочатку вимагав її перенести, посилаючись на порушення регламенту. Потім він увімкнув сирену. Прибули працівники поліції. Вони у дії самих депутатів не втручалися. Згодом поліцейські відтягнули від Гунжеля чоловіка, який до нього наблизився. А ще пізніше затримали і вивели із залу цього ж чоловіка, який спробував направити на Гунжеля струмінь із газового балончика. Щоправда, рідина потрапила на інших людей.

Начальник відділу поліції Володимир Федан дії своїх підлеглих пояснив наступним чином:

— Нас повідомили, що сесія розпочнеться о 14:00. І попрохали, аби для забезпечення порядку прибули поліцейські. Але розпочалася сесія в 10:00. Коли надійшов виклик на 102, правоохоронці миттєво приїхали в Бутенки. На чоловіка, який спробував розпилити газ, склали адмінпротокол. А в політику поліцейські не втручаються. Видаляти депутата із залу, якщо він не вчиняє злочину, ми не можемо.

Почули ми коментар і голови громади Миколи Скрильника:

— Це ви ще не бачили, що Гунжель напередодні, під час спільного засідання депутатських комісій, «творив». Засідання тривало більше шести годин. Усе — через витівки цього депутата. Не розумію, чого він прагне досягти. Якщо зірвати проведення сесій, то життя показує, що це не вдасться. От і цього разу, як Гунжель не пнувся, усе було проголосовано і прийнято. І ті питання, які він пропонував до розгляду, — теж. Зараз у групі Гунжеля п’ять депутатів. Працюють і голосують — сімнадцять. Навіщо йшли у раду оті п’ятеро? Думаю, їм уже потрібно задати ці питання собі. Потім їх зададуть виборці.

Сам Гунжель стверджує, що в групу «Справедливі Бутенки» входить вісім депутатів. Свої дії він пояснює тим, що Микола Скрильник та частина депутатів порушують прийнятий ними ж регламент. Зокрема, не вівся фонограмний запис сесії, не було поіменного голосування. Крім того, він додав:

— Ми, група «Справедливі Бутенки», вносили свої пропозиції щодо розвитку громади на 2018 рік. Там ішлося про водогін, ревізію земель, генеральні плани для всіх населених пунктів. Наші пропозиції проігнорували. Чому ввімкнув сирену? Потрібно ж хоч якось депутатів до дотримання закону і регламенту привчати.

Отак «весело» проходять нині сесії у Бутенках. Чекаємо на замінування.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
21 грудня 2017, 15:54 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Політика | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації