Групи — позаду, попереду — ліги

У чемпіонаті Новосанжарського району з міні-футболу закінчився перший, груповий, етап. За його підсумками організатори поділять команди на три ліги: вищу, першу та другу. У такому форматі команди відіграють іще дев’ять турів.

Хто куди потрапив?

До вищої ліги, згідно підсумків групового етапу, потрапили: «Зоря-1» та «Зоря-2», «Маяк», «Колос», «Чиста Криниця», «Гетьман», «Ряське», «Оріль» (Нехвороща), «Ветеран» (Нові Санжари) та «Старс».

У першій лізі гратимуть: «Чкалова», «Чиста Криниця-2», «Мажор», «Кернел», «Сокіл», «Оріль» (Лівенське), «Колос-2», «Ворскла» (Нові Санжари), «Чкаловець» та «Сокіл-2».

У другій лізі продовжать турнір: «Ветеран» (Нехвороща), «Кернел-2», «Полузір’я», «Маяк-2», «Лиман», «Судівка», «Поліція», «Ворскла-Сталкер», «Темп», «Полузір’я-юніори» та команда «Третій тайм», яка дозаявилася на участь у турнірі після першого етапу.

Чим запам’ятався 9‑й тур?

У групі «А» більшість матчів виявилися непередбачуваними за результатом. Драбинівська «Чиста Криниця-2» спочатку вигравала, потім програвала суперникам із «Полузір’я», але зрештою матч закінчився нічиєю, 4:4. У іншому поєдинку групи крутобалківський «Мажор» за дві хвилини до кінця перемагав суперників із Ряського з рахунком 4:2. Проте двох хвилин команді з Машівського району вистачило, аби забити два голи. При цьому фінальний гол, який установив остаточний рахунок 4:4, був забитий тоді, коли на секундомірі показувало 25:00! Ще у одному матчі групи «Колос-2» та «Чкалова» влаштували веселу «перестрілку» із великою кількістю голів. Закінчилася вона з рахунком 9:8 на користь новосанжарців.

У групі «В» довелося проявити характер «Чкаловцю». Команда після першого тайму поступалася «Ворсклі-Сталкеру» з рахунком 2:0. Але у другому футболісти з Великого Кобелячка забили три голи поспіль та здобули вольову перемогу — 3:2.

Матчі другого етапу чемпіонату почнуться вже 13-14 січня. Команди зіграють у одне коло дев’ять турів. Виняток складає лише друга ліга, у якій відбудеться одинадцять турів.