Незакінчена історія про Курта

Незакінчена історія про Курта

У переддень різдвяних свят один із коментаторів редакційного сайту запропонував хоча б на кілька днів не сперечатися і не обмінюватися претензіями та обвинуваченнями, а тішити один одного анекдотами і позитивними історіями. Сам чоловік розмістив у коментарях уже кілька анекдотів.

Пропозиція непогана. Дійсно, для того, щоб обізвати один одного, обвинуватити в усіх смертних гріхах, у нас попереду буде майже цілий рік. А на кілька днів можна хоча б спробувати трішки розслабитися і зосередитись на позитиві.

Ця історія про собаку, якого звуть Курт. Курт — це стаффордширський тер’єр. Він три роки живе у Зої Назарової, мешканки Кобеляк. 27 грудня собака зник. Як розповідає Зоя, хтось із необережності не закрив хвіртку у дворі і пес вийшов на вулицю. Того ж дня розпочалися пошуки. До них, завдяки розміщеним у соцмережах повідомленням, долучилися десятки жителів містечка. Вони постійно повідомляли власницю Курта, де бачили її тер’єра.

Урешті-решт такі спільні пошуки привели до Кобеляцької філії «Полтаваобленерго». Виявилося, що напередодні нового року в районі працювала бригада ремонтників із Одеси. Вони лагодили лінії електромереж. Один із робітників уподобав породистого пса, який бігав по вулиці. Чоловік досить легко спокусив собаку ковбасою. Два дні собака жив у вагончику ремонтників. А потім поїхав із ними в Одеську область. Та завдяки соцмережам і небайдужим людям, Курта знайшли і там. За словами Зої Назарової, чоловік, який забрав її собаку, спочатку сперечався. Але досить швидко визнав, що був неправий, і навіть попросив вибачення. І, звичайно ж, висловив готовність віддати собаку господарці. Якщо Курта в Кобеляки не привезуть інші працівники одеської фірми, то в Одесу поїде сама Зоя Назарова.

Як бачите, стаффордширські тер’єри зовсім не є страшними собаками-вбивцями, якими їх інколи називають, соцмережі можуть приносити справжню користь, а справедливість, нехай і не завжди, але можна відновити.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
12 січня, 09:09 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Редакційна | Сторінка для друку1. Beri Mor / 12 січня, 13:33 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
От га.ндон,той електрик.Я б на місці Зої поїхав не сам,там набив їб.ало тому ремонтнику,та «збив» бабки за поїздку.З такими інакше не можна.
1.Beri Mor
«З такими інакше не можна.»


Бери, из=за твоих матюков у меня дети не могут читать Эхо. Имей совесть. Ты один такой остался. Не позорь флот. Дон и Лтава обходятся же без этих слов. Спасибо им. Если ты действительно из флотских, а не из стройбата, то должен знать поговорку " Все пропьем, но флот не опозорим".
3. Beri Mor / 12 січня, 14:40 Вставити цитату
2.земеля
«Бери, из=за твоих матюков у меня дети не могут читать Эхо. Имей совесть. Ты один такой остался. »

Визнаю,є такий гріх.Надалі буду намагатися утримуватися від подібних висловлювань.
стаффордширський тер’єр - бойцовская порода с непредсказуемым поведением и бегать ей по улицам без намордника нельзя, даже если отдельно взятый Курт такая лапочка и ковбасолюб. А электрик не украл, а закономерно принял Курта за ничейного, и потом отдал обозначившейся хозяйке.

А Курт, похоже, ещё тот охранник - за ковбасу грабителям еще и тапочки принес бы)))

Всех витаю со старым Новым годом! Пусть всем будет счасье и здоровье. Цабачке - благополучно вернуться в Кобеляки
Из реальной жизни собачей: домушники обнесли богатый дом. Их поймали. На вопрос ментов как им удалось изолировать овчарку воры с улыбкой пояснили, что пес рычал и бегал за ними с тапочками в зубах пока они их не обули. После этого успокоился, лег и уснул.
5.земеля
« пес рычал и бегал за ними с тапочками в зубах пока они их не обули. После этого успокоился, лег и уснул.»

Хто на шо учився)))
7. Ltava / 13 січня, 08:25 Вставити цитату


Змінено 18.01.2018, 19:13
Спит Санта, спят его олени. А у Мороза нашего всех дел невпроворот!
Нас друзи. хрен поставишь на колени......
Мы будем пить....еще за Старый Новый Год!!!!

Друзья с праздником всех!!!!1
9. New York / 11 лютого, 09:30 Вставити цитату
Жлобяра украв собаку дорогої породи і с’їбнув з ним в Одесу. Позітівчег! ;)

Змінено 11.02.2018, 09:31
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації