Тарифи на послуги «Укрпошти» і «Укртелекому» підвищились

Тарифи на послуги «Укрпошти» і «Укртелекому» підвищились

Ціни на послуги операторів поштового і телефонного зв’язку зросли з 1 січня цього року.

Від 1 січня 2018 року «Укрпошта» підвищила вартість своїх послуг у середньому на 16 %. Зокрема, пересилання поштових відправлень у межах України зросли на 12,3 %, за кордон — на 43,2%.

Нові тарифи на послуги поштового зв’язку затверджені Національною комісією, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації. «Укрпошта» у середньому підвищила вартість послуг на 16%. Пересилання поштових відправлень всередині країні подорожчало на 12,3%, а от за кордон — на 43,2.

При цьому оператор поштового зв’язку говорить, що тарифи на універсальні послуги за основними видами відправлень лише спрощуються і знижуються.

Раніше за пересилку листа або поштової картки вагою до 20 грамів клієнт сплачував 4 гривні, а від 20 до 50 грамів — 5 гривень. Із нового року ці два тарифи об’єднали в один. Тобто, марка коштує 5 гривень. При цьому тарифи на відправлення листів вагою від 1 до 3 кілограмів подешевшали вполовину.

За пересилання по Україні посилки вагою до 1 кілограма доведеться заплатити 12 гривень (до подорожчання — 10). Тарифи на посилки від 4 до 10 кілограмів стали дешевшим: від 5,3 і майже до 19 відсотків.

Зі слів виконуючого обов’язків гендиректора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, ці зміни зроблять тарифи найдоступнішими на ринку поштово‑логістичних послуг у всіх вагових категоріях.

Відкориговані також і міжнародні тарифи. Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку з міжнародної доставки стосується листів і бандеролей. Щодо посилки, то чим більша її вага, тим менше заплатить клієнт. Для тих, хто пересилає міжнародні посилки вагою до 10 кілограмів до США, Австралії чи Китаю, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кілограмів.

Телефон дорожчає для всіх, Інтернет — частково.

Оператор телефонного зв’язку теж підвищив з нового року тарифи на послуги. Відтепер міські жителі платитимуть за користування стаціонарним телефоном 68 гривень, у сільській місцевості — 63. Нагадаємо, що востаннє тариф піднімався у жовтні 2017‑го. Тоді для містян ця послуга піднялась до 62 гривень, для мешканців села — до 54,52.

Крім того, дорожчає і послуга Інтернет для приватного сектору. Ці абоненти за користування всесвітньою мережею заплатять у місяць 145 гривень (до подорожчання — 130). Для мешканців багатоквартирних будинків тариф не піднімається. Вони платитимуть 120 гривень.

Не змінилася й місячна плата за користування стаціонарною радіоточкою. Це задоволення абоненту обійдеться у 20 гривень.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
19 січня, 16:22 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Фінанси | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації