«Колос» обігрує «Маяк», а «Оріль» зупиняє «Старс»

Вища ліга дарує глядачам боротьбу і видовище у кожному матчі. А у першій лізі лідери перемагають завдяки зусиллям своїх бомбардирів. Таким був черговий тур другого етапу чемпіонату Новосанжарського району з міні-футболу.

Вища ліга виправдовує очікування

У вищій лізі чемпіонату фактично кожен поєдинок стає цікавим і видовищним, а його результат — непередбачуваним. Якщо у першому турі розгромної поразки зазнав стовбинодолинський «Колос», то у другому турі вже футболісти зі Стовбиної Долини були переможцями у цікавому матчі із «Маяком» із Малого Кобелячка. Поєдинок став протистоянням легіонерів двох команд. І цього разу перевага була на боці футболістів «Колоса». Дует Доріченко-Глуховеря записав на свій рахунок шість забитих м’ячів, тоді як полтавська діаспора у складі «Маяка» відповіла лише трьома забитими голами. У підсумку «Колос» переміг із рахунком 6:3 і завдав «Маяку» першої у сезоні поразки.

Іншу сенсацію ледь не створила нехворощанська «Оріль». Дебютанти вищої ліги у першому таймі начисто перегравали майстрів зі «Старсу» з рахунком 4:1. Але потім таки не витримали високого темпу поєдинку і дозволили Устенку, Панасенку і компанії зрівняти рахунок у грі — нічия 4:4.

Ще цікавішим вийшов матч між новосанжарським «Ветераном» та руденківською «Зорею-2». У дебюті поєдинку саме руденківські гравці краще розпоряджалися м’ячем і перед самою перервою заслужено вели у рахунку — 3:1. Проте потім голи у зустрічі почали забивати лише футболісти із Нових Санжар. Іще до перерви Сергій Соломашенко ударом п’яткою скоротив відставання у рахунку — 3:2, а у другому таймі Олександр Кириленко та Євген Суботін (двічі) забезпечили новосанжарцям вольову перемогу — 5:3.

Іще одну вольову перемогу здобув галущиногреблячнський «Гетьман». У дебюті гри із «Ряським» футболісти із Галущиної Греблі поступалися із рахунком 3:1. Проте зуміли переломити хід поєдинку і у другому таймі матчу володіли фактично тотальною перевагою. Забити голи до воріт суперників вдалося не лише польовим гравцям, але й воротарю «Гетьмана» Олександру Яценку, який забив гол ударом від власних воріт. У підсумку «Гетьман» одержав першу у вищій лізі перемогу з рахунком 8:5.

Ще один матч «вишки» закінчився виграшем «Зорі-1» у «Чистої криниці» з рахунком 3:1.

Розгроми у першій лізі

У першій лізі явними фаворитами поки що виглядають три команди. У цьому турі усі вони синхронно одержали перемоги. «Чкаловець» із Великого Кобелячка розгромив «Колос-2» із рахунком 10:1, а лідер команди Олександр Нечитайло забив у грі п’ять м’ячів. «Кернел» із Малої Перещепини розгромив «Чисту криницю-2» з рахунком 11:6, а форвард Владислав Гук зробив у матчі покер. Свою другу розгромну перемогу одержала лівенська «Оріль», яка обіграла «Сокіл-2» з рахунком 7:2, а Олег Бабаян записав на свій рахунок хет-трик.

Результати решти матчів 11‑го туру: «Чкалова» — «Мажор» — 7:5; «Сокіл» — «Ворскла» (НС) — 8:2; «Третій тайм» — «Полузір’я» — 8:4; «Ворскла-Сталкер» — «Полузір’я-юніори» — 16:2; «Маяк-2» — «Темп» — 3:0; «Кернел-2» — «Лиман» — 7:6; «Ветеран» (Нех.) — «Судівка» — 8:1.