Вхід | Реєстрація

Вуличне освітлення відновлене у всіх селах Чорбівської сільради

Вуличне освітлення відновлене у всіх селах Чорбівської сільради

До складу Чорбівської сільської ради входять чотири населених пункти — Чорбівка, Червоне, Білоконівка і Комарівка. У 2017 році було остаточно відновлене вуличне освітлення у кожному із цих сіл.

Сільський голова Любов Васюта говорить, що у 2018 році із сільського бюджету виділять кошти для того, щоб обгородити всі сільські цвинтарі. Також вона розповіла, що для оптимізації витрат на енергоносії і збереження будівлі колишньої школи зараз в ній розміщені кабінети сільських посадовців і місцевий ФАП.



Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Суспільство


1. Beri Mor / 6 лютого 2018, 10:45
Да,цвинтарі зараз основні «стройки» в Україні.Пора впроваджувати урядову програму з благоустрою погостів.

Змінено 06.02.2018, 10:47
2. Adekvatov / 6 лютого 2018, 16:16
1.Beri Mor
«Да,цвинтарі зараз основні «стройки» в Україні.Пора впроваджувати урядову програму з благоустрою погостів. »

Таки да. І навіщо їх обгорожувати? Обгородиш, а потім бери розширяй, бо вміщатись не будуть. А «приплод» на кладовищах очікується великий.
3. земеля / 6 лютого 2018, 18:11
Йорничай не йорничай а состояние цвынтаря характеризует общество. Кто был в том же Азербайжане или Латвии тот подтвердит как там относятся к предкам, не чета нам. Давайте хоть тему цвынтаря не политизировать. Что есть то есть. И цвынтарь это единственное место где все равны и навсегда, и никто никого не обижает.И нет ни коммунистов ни националистов, а также депутатов и чиновников.
4. Adekvatov / 6 лютого 2018, 18:18
3.земеля
«Йорничай не йорничай а состояние цвынтаря характеризует общество.»

Изгородь не характеризует состояние цвинтаря. Кстати, во многих странах даже могилки не обгораживают.
3.земеля
«И нет ни коммунистов ни националистов, а также депутатов и чиновников.»

Не факт. Упоротые свидомые просто упустили это из виду. Так что, еще не вечер. Скоро у них нечего будет ломать и они пойдут памятники коммунистов ломать.
5. земеля / 6 лютого 2018, 18:33
4.Adekvatov
« Кстати, во многих странах даже могилки не обгораживают.»


Это где как принято. А мой родственник, отсидевший восемь лет в сталинских лагерях перед смертью попросил не ставить ограду. Пожелал чтобы хоть в могиле не было ограждения, а на колючую проволоку смотреть не мог.
6. земеля / 6 лютого 2018, 21:11
Кстати, в Беларуси поминальный день ( по нашему "гробки") батько сделал выходным днем. Это реально абсолютно правильное решение. Умно. Пусть профессор прокомментирует.
7. Adekvatov / 7 лютого 2018, 08:11
5.земеля
«отсидевший восемь лет в сталинских лагерях »

Тема конечно личная и спрашивать неудобно, неэтично и т.п. но ведь сам ее «вынес» сюда. Было бы интересно хоть что-то узнать по существу. В пределах дозволенного. Просто интересуюсь такими судьбами и историями для более полного понимания тогда происходящего.
8. земеля / 7 лютого 2018, 11:50
7.Adekvatov
«Тема конечно личная и спрашивать неудобно»


Почему же! 1926 г. рождения. В 43-м после освобождения сразу полевым военкоматом призвали( тогда брали с 17 лет). Даже не переодев сходу бросили форсировать Днепр в районе Мишурин Рог. Счастливчик что выжил. Брал Кенигсберг. Ст,сержант, замкомвзвода. По нынешнему типа спецназ, первыми вламывались в немецкие траншеи , чтобы не гнать на убой обыкновенных солдат Опять же везло. Дважды легко ранен. Награжден тремя медалями "За отвагу" - официально есть на сайте "Подвиг народа". За две последние узнал в 86-м году. Очень этим гордился но при этом не сдерживал слез. В начале 45-го обворовали военный полевой банк, а он был начкаром. В итоге военный трибунал и 12 лет лагерей в Норильске, тогда уже в штрафбрат не брали.
9. земеля / 7 лютого 2018, 12:23
Продолжение: освободился после смерти Сталина, по амнистии в 53-м. Не озлобился. Всю жизнь працював в колгоспе на ризных. Сидел с бандеровцами, полицаями и др. Такие бывшие солдаты как он держались вместе. Про бандеровцев не сказал ни одного плохого слова, говорил что с ними я бы в разведку пошел. В лагере они помогали друг другу выживать. В 61-м опять чуть не сел. В воскресенье летом возле клуба играли в карты - в "козла". И один из невоевавших обронил фразу: "Мусий,все воевали а ты в лагере просидел". Дальше он уже ничего не успел договорить - выключил мощнейшим ударом. Я так понимаю было сотрясение мозга. Месяц просидел в Кобеляках. Военком и нач. милиции, бывшие фронтовики совместно с хлопцями с которыми он воевал сумели уговорить прокурора, поэтому не посадили. Низкий поклон им всем. Дожил до глубокой старости. Вырастил троих детей. Сын - военный, подполковник. Сыграло знаменитое сталинское - сын за отца не отвечает. Все дети с высшим образованием. Любил говорить: людям надо уметь прощать.
10. Beri Mor / 7 лютого 2018, 17:19
8.земеля
«В начале 45-го обворовали военный полевой банк, а он был начкаром. В итоге военный трибунал и 12 лет лагерей в Норильске,»

9.земеля
«освободился после смерти Сталина, по амнистии в 53-м. Не озлобился. В»

А чого б він мав озлобятися,я думаю дякувати повинен.Начальника караулу,за законами воєнного часу могли б цілком справедливо розстріляти.При теперішній владі йому було б полегше,звичайно.Вніс би грошову заставу,домашній арешт з носінням "браслету"(якого при бажанні клієнта може і не носитити),потім Австрія,політичний притулок.Занавєс.
11. Adekvatov / 7 лютого 2018, 18:06
10.Beri Mor
«А чого б він мав озлобятися,я думаю дякувати повинен.Начальника караулу,за законами воєнного часу могли б цілком справедливо розстріляти»

Спеціально ждав поки хтось напише. Не хотів земелю розстраювати, але ж таки дійсно так. А як же тоді бути із знаменитими репресіями. І так по кожному, коли починаєш виясняти, так кожен у чомусь таки винен. Зате зараз роздольє. Роби що хочеш і тобі нічого не буде, бо як тільки діходить до відповідальності, так вони зразу починають кричати про сталінські репресії. А з того епізоду, як він раклам у морду зацідив, теж видно що його прикрили і военком і нач РОВД. А могли б тупо сказати, що він сякий такий, та ще й судимий. Тобто, люди тоді були набагато нормальніші. Я думав, що селена перша щось накатає, а вона мовчить.
12. Гнатович / 7 лютого 2018, 21:52
11.Adekvatov
« І так по кожному, коли починаєш виясняти, так кожен у чомусь таки винен»

Всё по делу сидели. Причем земелин родственник до преклонных лет дожил. Еще один мне известный сиделец (ок.10 лет за сотрудничество с немцами) дожил до 96 лет в здравом уме и твердой памяти. И зубы все в сохранности были, между прочим.

По этому поводу вспомнился Эльдар Рязанов, вересчал про папу, загнобленного в гулаге за анекдот. А оказалось папенька - торгаш проворовавшийся.
13. Selena2017 / 8 лютого 2018, 09:20
12.Гнатович
«Всё по делу сидели»

Якщо "все по делу", то не тільки на начальника караулу класти відповідальність за чиюсь вину, а й на генералісимуса. Так було б справедливіше. Швидше за все, той родич був зовсім невинен ( тільки в силу інструкції), про що й свідчить звільнення за амністією. А пережите вихлюпнулося на дурноязикого. Перемелюється людське життя, як в жорнах, що тоді, що тепер.
14. Adekvatov / 8 лютого 2018, 12:06
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
15. Beri Mor / 8 лютого 2018, 14:11
14.Adekvatov
« Посилання на scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net»

Не допоможе.В таких екземплярів,як Селена,навіть місця,куди можна було б всунути мозги,не передбачено природою.В таких,навіть головні болі-фантомні:))
16. Гнатович / 8 лютого 2018, 17:14
13.Selena2017
« Selena2017 / сьогодні, 09:20»

Куда конь с копытом,туда и рак с клешней

Помалкивай больше - за умную сойдешь
17. Selena2017 / 8 лютого 2018, 18:59
16.Гнатович
«16. Гнатович / сьогодні, 17:14»


Пане Гнатович, не старайтесь : мене не може образити людина, яка не поважає сама себе.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Квартири на DIM RIA у Полтаві
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації