У Василівці ремонтуватимуть клуб

У Василівці ремонтуватимуть клуб

Найамбітнішим проектом, який протягом 2018 року планують розпочати у Василівці, є ремонт місцевого клубу. Про це повідомляє василівський сільський голова Микола Блискун. Розпочати роботи з капітальної реконструкції всієї будівлі планують із даху. У сільському бюджеті на проведення робіт передбачено 700 тисяч гривень. Є одна проблема. Справа в тому, що не всі приміщення клубу знаходяться на балансі сільради. Дві кімнати належать агрофірмі «Добробут». Але Микола Блискун вважає, що владі вдасться знайти порозуміння з аграріями із цього питання. Тоді можна буде сподіватися і на отримання допомоги в рамках одного з проектів регіонального розвитку. А це зменшить фінансове навантаження на сільський бюджет.

Крім ремонту клубу, у сільраді планують відкрити дитячий майданчик в Мартинівці.


Автор: Ігор Бабаєв, «ЕХО»
Поділитися:
12 лютого, 09:09 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації