Власник житла отримав ключі

Власник житла отримав ключі

8 лютого у приміщенні селищної ради та в присутності працівників установи, представників виконкому, депутатів Олександру Кострубському було урочисто вручено ордер та відповідні документи на вселення у житловий будинок. Олександр, який має статус дитини-сироти, прийшов на зустріч, щоб отримати документи особисто. Його урочисто привітав керівник громади Геннадій Сумський, який виразив сподівання у недалекому майбутньому вручати ключі від будинків не одній сироті.

Сам Сашко закінчує у цьому році Дніпропетровський державний технікум енергетичних та інформаційних технологій. Хлопець подякував за придбане житло і зізнався, що мати власний куток — його найзаповітніша мрія. Будинок для хлопця — це соціальне житло, придбане за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на виконання програми «Забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа житлом на 2017–2018 роки».


Автор: Олена МАРЕНИЧ
Поділитися:
17 лютого, 15:45 | Регіон: Царичанка | Категорія: Суспільство | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації