«Зоря-1» обіграла «Маяк», але ще не стала чемпіоном

У центральному поєдинку 7 туру міні-футбольного чемпіонату Новосанжарського району «Зоря-1» із Руденківки перемогла «Маяк» із Малого Кобелячка з рахунком 5:2.

Матч лідерів виправдав очікування

До гри команди підійшли в різному кадровому стані. Якщо «Зоря-1» зуміла виставити на матч усіх найсильніших, то у «Маяка» не могли вийти на поле Максим Марусич та Дмитро Хмара. Увесь перший тайм перевагою частіше володіла «Зоря-1». І вже у дебюті зустрічі Сергій Сонник мав відкривати рахунок у матчі, проте влучив у стійку. Руденківська команда таки відкрила рахунок у першій половині тайму зусиллями Станіслава Мокрого і змогла втримати мінімальну перевагу до перерви — 1:0. Варто зауважити, що за кілька хвилин до кінця тайму «Зорю-1» неабияк виручив голкіпер Євген Довгаль, коли витягнув м’яч із нижнього кута після удару Олександра Пустовіта.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Зоря-1» більше атакувала, частіше мала моменти для взяття воріт, а «Маяк» відповідав переважно контратаками. Усередині тайму гольова атака знову вдалася «Зорі-1» і Станіслав Мокрий подвоїв рахунок — 2:0. Втім, комфортний відрив протримався недовго. «Маяк» виставив польового гравця замість воротаря, команда більше почала тримати м’яч і дуже швидко В’ячеслав Марусич один м’яч відіграв — 2:1. «Зоря-1» знову відірвалася, коли Артем Співак замкнув ударом у порожні ворота простріл Сергія Сонника із правого флангу — 3:1. Проте за хвилину В’ячеслав Марусич знову повернув інтригу в матч — 3:2. «Маяк» притис, але зрівняти рахунок команда не зуміла. Натомість, футболісти «Зорі-1» у потрібний момент забили необхідні голи. Спочатку Едуард Гасанов збільшив відрив своєї команди, а потім Євген Козаченко поставив у матчі фінальну крапку — 5:2. Після цієї поразки «Маяк» практично вибуває із боротьби за чемпіонство. І доля першого місця вирішиться в заочному протистоянні «Зорі-1» та «Ветерану» із Нових Санжар.

У цьому турі новосанжарська команда змусила понервувати своїх шанувальників, коли ледь не втратила солідної переваги в матчі із нехворощанською «Оріллю». У другому таймі новосанжарці вигравали із комфортним рахунком 4:1. Проте дозволили форварду нехворощан Геннадію Пеляку забити двічі поспіль і скоротити відставання до мінімального — 4:3. «Оріль» серйозно притисла суперника, мала в активі п’ять набраних фолів, проте забити гол не зуміла. Натомість, «Ветеран» уже в кінці гри двічі підловив нехворощан на контратаках і переміг досить впевнено — 6:3.

Тепер двом претендентам на чемпіонство лишилося зіграти по два поєдинки. Руденківська «Зоря-1» спочатку проекзаменує своїх одноклубників із «Зорі-2», а у останньому турі зустрінеться із «Гетьманом». У «Ветерана» залишилися матчі зі стовбинодолинським «Колосом» та старосанжарським «Старсом».

«Сокіл» близький до перемоги в першій лізі

У центральному матчі першої ліги соколовобалківський «Сокіл» несподівано крупно обіграв великокобелячківський «Чкаловець» — 8:2. Тепер для перемоги в першій лізі команді із Соколової Балки достатньо буде однієї перемоги в двох останніх турах (команді залишилося зіграти із «Мажором» та «Чистою криницею-2»).

А от «Чкаловцю» буде складно зберегти місце в трійці лідерів. Адже за календарем у останніх турах команда послідовно зустрінеться зі своїми переслідувачами — «Оріллю» із Лівенського та «Кернелом» із Поліг. До речі, у цьому турі команди синхронно одержали вольові перемоги в один м’яч. «Оріль» на останніх секундах вирвала три очки в матчі із «Колосом-2» — 6:5, а «Кернел» за дві хвилини до закінчення матчу забив вирішальний гол у грі із «Чкаловим» — 7:6.

Хто зупинить «Поліцію»?

Команда поліцейського відділення продовжує переможний поступ у другій лізі. У поточному турі футболісти із Нових Санжар впевнено обіграли «Ворсклу-Сталкер» із Кунцевого із рахунком 7:2. Єдиною ложкою дьогтю для команди поліцейських стало вилучення голкіпера Валентина Білоконя, який зіграв руками за межами штрафного майданчика. Втім, у другій лізі грати іще чотири тури, тому тут у боротьбі за призові місця може статися усе, що завгодно.

Автор: Володимир ПАРШЕВЛЮК, «ЕХО»

2 березня 2018, 11:11 | Нові Cанжари | Спорт і здоров'я