Світанок над Ворсклою. Згадаємо ЛІТО (відео)

Світанок над Ворсклою. Згадаємо ЛІТО

У ці холодні січневі дні хочеться згадати тепле літо. Хочеться хоча б на кілька хвилин знов окунутися в той чудовий час відпочинку, буйної зелені, співу пташок і незабутнього світанку над рідною Ворсклою.


Автор: Наш кор.
Поділитися:
3 березня, 14:35 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку1. Седой / 3 березня, 20:08 Вставити цитату
Гад ваш кор. И так душа болит, на родину малую хочется до слез, а вы такое видео выкладываете...
2. Selena2017 / 3 березня, 22:32 Вставити цитату
Душа болить тоді, коли очищається. Вітаю. Бажаю досягти у цьому високих результатів . І мала батьківщина поближчає.
3. Adekvatov / 4 березня, 07:52 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом
4. Adekvatov / 4 березня, 10:53 Вставити цитату
3.Adekvatov
«Коментар видалено за порушення пункту 2.5 Правил користування сайтом»

Шо, ніззя Шмуеля Каменецького цитувати? Антисемітизмом попахує.
5. pravdorub / 4 березня, 12:51 Вставити цитату
4.Adekvatov
«Шо, ніззя»

Хоч хтось Ваші висери підчистить...
6. Adekvatov / 4 березня, 14:16 Вставити цитату
Коментар видалено за порушення пункту 2.5, 2.9 Правил користування сайтом
7. Седой / 4 березня, 15:57 Вставити цитату
2.Selena2017
«Душа болить тоді, коли очищається. Вітаю. Бажаю досягти у цьому високих результатів . І мала батьківщина поближчає.»

Важко мені буде результатів високих досягти, мабуть поки що ніяк. Не можу забути, як до мами на похороны не пустили, бо 60 років мені не виповнилося, не хватило 4 місяці. Друзі та рідні, що там залишились, поховали, спасибі їм...
8. Adekvatov / 4 березня, 17:50 Вставити цитату
7.Седой
«до мами на похороны не пустили»

Твари. Че тут еще сказать.
9. Selena2017 / 4 березня, 17:51 Вставити цитату
7.Седой
«7. Седой / сьогодні, 15:57»

У своєму побажанні була щирою, незважаючи на попередній ущипливий лемент. Якось в один з таких моментів зрозуміла, що існує привід до подібних коментарів відносно нашого краю та людей в ньому. Так, життя вміє ламати нас усіх і завдавати глибоких і пам"ятних ран. А складова життя - людська поведінка, яку іноді не вкласти в жодні писані і усні норми.Що й призвело до синівського болю. Шукати винних у цьому, мабуть, не випадає : Бог високо, князь далеко... Залишається , на жаль, лише терпіння, бо бажаючих змінити стан речей по обидва боки вибуху несусвітнього зла я не бачу в достатній для цього мірі. Та як не відбирає життя, воно вміє і обдаровувати, надіймося.Тільки не варто сердитися на всіх підряд.

Змінено 04.03.2018, 18:08
10. Selena2017 / 4 березня, 17:58 Вставити цитату
6.Adekvatov
« Ми з селеною мирно спілкуємось.»


Маю велетенське бажання, щоб цей «мирний» співрозмовник щез із цих сторінок назавжди.Врятуватися від нього можна лише повним ігноруванням.
11. Maks75 / 4 березня, 19:25 Вставити цитату
10.Selena2017
«Маю велетенське бажання, щоб цей «мирний» співрозмовник щез із цих сторінок назавжди.»

Тепер бачу шо Selena2017 має хахляцьку ментальність у найгірших її проявах, коли від заздрості треба розумнішого за себе знищити, розтоптати, закопати. Не сумніваюсь, шо вона має вищу освіту, але висловлювання Вольтера "Я можу не погоджуватись із вашою думкою, але я готовий віддати життя за ваше право висловлювати її" - явно не для неї. А ми дивуємось, як це на початку 30-х малограмотні комсомольці безжально розкуркулювали й вигонили з хати односельців, писали дописи на сусідів, шоб їх заслали до Сибіру чи й розстріляли, відбирали зерно і створювали голод. Працювала б сьогодні репресивна машина - Selena2017 вже настрочила б донос на Adekvatovа. А так лише може мати "велетенське бажання" позбутися його висловлювань, хоча правильні вони чи крамольні - не їй судити. Суб"єктивізм є в кожного з нас, а ось терпимості до ближнього не завжди вистачає. Що тоді казати про стосунки між цілими народами? Ненависть захльобнула вже пів планети, ми за один крок до Третьої світової, дехто готовий на шмаття рвати тих, хто багатший, успішніший, розумніший. Схаменіться, нарешті, подавіть у собі зло !
12. Selena2017 / 4 березня, 20:38 Вставити цитату
11.Maks75
«не їй судити. С»


Ну,звичайно ж, не їй. Це тільки тому можна, хто в тещину спідницю одягнувся і розмножився тут , як інфузорія, щоб задовольнити свої невтолені амбіції.
13. Beri Mor / 4 березня, 20:44 Вставити цитату
11.Maks75
«Тепер бачу шо Selena2017 має хахляцьку ментальність у найгірших її проявах, коли від заздрості треба розумнішого за себе знищити, розтоптати, закопати»

А найсумніше те,що зараз при владі отакі селени,від гори до самого низу.Мало того,що мозгів немає,так ще й жовчі в них "під саму зав"язку".

Змінено 04.03.2018, 20:45
14. Selena2017 / 5 березня, 10:04 Вставити цитату
13.Beri Mor
«13. Beri Mor / вчора, 20:44»


Чого ж принижуєш себе у змаганні з тією, у кого мізків немає, при наявності своїх уявно великих ? Я ж передбачувано прогрАю, особливо в кількості жовчі, бо в тебе вона невичерпна. А таке змагання для супермена має бути нецікавим. Привести до тями владу та змінити щось хоч у себе під носом - слабО ? Давай буду жінку обпльовувати, це легше і у власних очах виросту.

Змінено 05.03.2018, 10:11
15. Beri Mor / 5 березня, 10:16 Вставити цитату
14.Selena2017
« Давай буду жінку обпльовувати»

Нікого я не обпльовую,просто констатую факт.
16. Vlada82 / 5 березня, 10:22 Вставити цитату
Залиште Селену у спокої, таким людям важко щось довести, вони не вміють аргументувати свої думки і відкидають чужі аргументи - за Селеною це давно помічено. Бо хворі на манію величі ніколи не визнають, що є люди, розумніші за них. Такі вважають, що вони стоять вище за когось і мають право вирішувати, кому бути на цьому сайті, а кому треба щезнути. Їм видається, що хтось хоче їх образити, що вороги розмножилися і оточили їх, що в когось надмірні амбіції і т.д. Селені давно пора проконсультуватися в Луни, але вона цього ніколи не зрозуміє. Однак манія величі - не страшна хвороба для оточуючих, так шо спокійно сприймайте жовч Селени і дайте їй можливість займатися на клавіатурі самовдоволенням, біди ж від того ніякої.
17. Vlada82 / 5 березня, 10:35 Вставити цитату
"Люди добрі, не зачіпайте улюблених Адекватникових тем. Будьмо терпимими до інакшого, адже ніякі аргументи він не сприймає для осмислення, і це з ним до скону" - це цитата з попередніх коментарів Селени. І раптом: "Маю велетенське бажання, щоб цей «мирний» співрозмовник щез із цих сторінок назавжди". Так коли вона буває щирою? Зрештою, які її аргументи не сприймає Адекватник? Вони в неї хоч колись були? Одне словоблудство. Їй би на себе в дзеркало уважніше подивитися, там точно роздвоєння особистості побачить.
18. Vlada82 / 5 березня, 10:50 Вставити цитату
Спеціально для таких як Селена (без надії на те, що зрозуміє): я ніколи не відчувала ностальгії за Союзом з його чергами і порожніми полицями в магазинах, та й застала ті часи "на закате", тим більше не жила при Сталіну і про тодішнє життя лише чула від старших, читала в книгах і газетах, іноді щось бачила по телевізору. З огляду на все це багато позицій Адекватника не поділяю і ставлю під сумнів. Однак мені в його коментарях дуже імпонують дві речі. По-перше, він не так часто, як інші, вдається до лайки та образ, по-друге, він завжди аргументує свою позицію хоча б цитатами комусь ненависного Сталіна, а це говорить лиш про те, що чоловік розуміє предмет розмови, вникає в тему і шо він роботи того ж Сталіна читав, на відміну від нас із вами, пані Селено. Тому бажати, щоб хтось звідкись щез, може лиш той, у кого, даруйте, вавка в голові. Так само як і називати чиїсь коментарі "смердючим болотом". А ви не задумувались, шо це «болото» може смердіти тільки вам? То чи варто так узагальнювати? Тільки надалі не пишіть дурниці типу "Vlada82, Adekvatov, Beri Mor, Maks75 і Седой - це одна й та ж людина".
19. Selena2017 / 5 березня, 11:07 Вставити цитату
18.Vlada82
«18. Vlada82 / сьогодні, 10:50»

З-під тещиної спідниці ще й не такі опуси можливі. Отак людину крутить, робити ж їй нічого, а нутро вимагає.

Змінено 05.03.2018, 11:08
20. Vlada82 / 5 березня, 11:27 Вставити цитату
19.Selena2017
«З-під тещиної спідниці»

Не розумію, шо означає ваш опус і які пігулки ви вживали перед написанням свого коментаря, але знаю точно, шо вам треба поберегти себе і поспілкуватися з Луною, доки не пізно. Якщо їй буде під силу вам пояснити, шо у Макса75 мабуть є "тещина спідниця", а в жінок може бути тільки свекрушина. Втім, це надто розумні для вас речі, так шо співчуваю.
21. Чудо Юдо / 5 березня, 11:51 Вставити цитату
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Матеріал про гарну літню погоду, аж тепла захотілося...
Ні, блять, і тут насрали! Молодці, впоралися!
22. КН17 / 5 березня, 12:03 Вставити цитату
Точно шо упороті люди, ти їм про літо а вони про чиїсь спідниці. "Мелочность ума порождает упрямство" як хтось із хвілософів сказав.
23. Adekvatov / 5 березня, 12:25 Вставити цитату
22.КН17
«"Мелочность ума порождает упрямство" як хтось із хвілософів сказав.»

Ну да - Ларошфуко, а ще він казав: "Ум служит нам порою лишь для того, чтобы делать глупости". Це найдужче українців стосується. Хоча тут питання, чи то взагалі ум? І Влада зробила селені правльне зауваження щодо її комента про тещу, бо селена вже зовсім заплуталсь. А щодо теми відео, так що, нам тепер тут тільки про нього й писати. Ну гарне відео, ура, СУГС! А Седой подивився і написав свою думку, написав, що його не пустили навіть на похорон матері, не говорячи вже про те, щоб він міг приїхати і подивитись ці краєвиди. Я ж не думаю, що можна брехати в таких випадках. Значить написав він щиро, з болем. І з цього і дискусія почалась. Чи ми повинні цього не помічати і лише дивитись и обговорювати гарне відео і уявляти як нам гарно живется? Гарно б жилось, так може б і писали тоді лише про природу.
24. Adekvatov / 5 березня, 12:30 Вставити цитату
17.Vlada82
«Їй би на себе в дзеркало уважніше подивитися, там точно роздвоєння особистості побачить.»

Вона непобачить. Це той випадок, коли людина бачить лише те, що хоче бачити. Все інше для неї не існує.
25. Adekvatov / 5 березня, 12:50 Вставити цитату
18.Vlada82
«я ніколи не відчувала ностальгії за Союзом з його чергами і порожніми полицями в магазинах, та й застала ті часи "на закате", тим більше не жила при Сталіну і про тодішнє життя лише чула від старших, читала в книгах і газетах, іноді щось бачила по телевізору. З огляду на все це багато позицій Адекватника не поділяю і ставлю під сумнів»

Під сумнів треба ставите все і тоді «розбір» і аналіз ваших сумнів приведе вас до істини. Ностальгія, за визначенням, може бути лише за пережитим. Але не треба всі мої коменти зводити до ностальгії. Мене більше цікавить істина, яку чомусь інтерпретують як ностальгію. "Каждый период правители старались представить таким, каким хотели. – Есть ли возможность добыть подлинные факты? – Лишь косвенным путем, в рукописных мемуарах, в литературных произведениях, избежавших цензуры или уничтожения"(І.Єфремов, "Час Бика") Це я до того, що все що написано в книжках не треба сприймати буквально. "Мало читать, надо еще и понимать чтимое", - писав Ключевський. Так що - читайте і все у вас вийде. І сумніви ваші розвіються. Так думаю.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації