Жінки теж люблять волейбол (фото)

Жінки теж люблять волейбол

У суботу 3 березня в спортзалі Бутенківської ЗОШ відбувся жіночий волейбольний турнір на Кубок 8 березня.

У змаганнях взяли участь чотири команди: Бутенківська школа, Кобеляцька ЗОШ №2, «Весна» (Кобеляки), «Оріль» (Канави). На жаль, у силу об’єктивних причин, до Бутенок не змогла прибути команда з Дашківки. Турнір проводився з метою популяризації волейболу та активного способу життя, зокрема, серед представниць прекрасної статі. Справа в тому, що у Кобеляцькому районі проводиться дуже багато різних спортивних змагань з ігрових видів спорту серед чоловіків. А от для жінок не проводиться практично жодних. (До речі, учасниці турніру висловлювали невдоволення цим фактом). Не хотілося торкатися гендерних питань у цій публікації, та все ж… Привід для роздумів у керівників районного рівня, які опікуються розвитком спорту й фізкультури, повинен з’явитися. Як і у керівництва виконавчої гілки влади, де працюють у основному представниці прекрасної статі.

Оскільки, як було зазначено вище, на Кобеляччині немає альтернативних змагань, бутенківський турнір можна вважати неофіційним чемпіонатом району з волейболу серед жінок. А переможців та призерів — визнати найкращими волейболістками в Кобеляцькому районі. Турнір видався цікавим та емоційним (що характерно для жіночого спорту взагалі). У результаті напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином: 1 місце — Кобеляцька ЗОШ №2 (8 очок); 2-ге — Бутенківська ЗОШ (5 очок); 3-тє — «Весна» (4 очка); 4-те — «Оріль» (1 очко).

У кожній команді визначено кращого гравця. Ними стали: Олександра Тараненко (Кобеляцька ЗОШ №2), Наталія Федорцова (Бутенківська ЗОШ), Юлія Кабаненко («Весна»), Наталія Філіп («Оріль»).

Команди-призери отримали спортивні кубки і грошові винагороди, гравці — грамоти та медалі, а кращих спортсменок відзначили волейбольними статуетками. Після завершення змагань учасники висловили вдячність господарям за гостинність, спортивним інструкторам — за організацію турніру, сільському голові та депутатам — за фінансову підтримку та придбання спортивних призів. На думку організаторів та учасників, турнір заслуговує на те, щоб поповнити низку традиційних заходів у спортивному житті Бутенківської громади.


Автор: Микола Мигуля, учитель фізичної культури опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст.»
Поділитися:
7 березня, 19:11 | Регіон: Кобеляки | Категорія: Спорт і здоров'я | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації